Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 21.11.2022

Долар США впевнено виріс по відношенню до основних валют у понеділок, отримавши підтримку як актив-притулок. Втеча від ризику на ринках була спровокована зростанням кількості випадків захворювання на COVID та посилення обмежень у деяких містах другою за величиною економіки світу.

На цьому тлі індекс долара досяг найвищого рівня з 11 листопада, тоді як ціни на нафту опинилися під тиском на тлі побоювань щодо попиту.

Варто зазначити, що новинний фон торгової сесії понеділка буде мізерним. Динаміку ринку переважно визначатимуть апетити до ризику.

EUR/USD

Пара EURUSD впала, пробивши рівень підтримки 1,0350, що тепер дає ціні запас ходу на південь до найближчого рівня 1,0201.На чотиригодинному графіку EURUSD пара вийшла вниз із симетричного трикутника. Запас ходу в рамках потенціалу відпрацювання фігури варто розглядати до рівня 1,0201, а при досягненні можливий відкат вгору.

GBP/USD

Пара GBPUSD так і не змогла подолати опір аптренда та горизонтальний рівень 1,1904 та відскочила вниз. Тепер найближчою метою зниження служить рівень 1,1722, запас ходу якого в пари ще є.На чотиригодинному графіку GBPUSD схоже формується розворотний патерн подвійної вершини. Це може бути ознакою переходу до більш значного падіння, особливо з урахуванням відскоку вниз від опору широкого денного аптренда.

На цьому тлі найближчою метою зниження GBPUSD залишається рівень 1,1722. А якщо подвійна вершина відпрацюється, то може бути пробита і ця горизонталь з подальшим падінням ціни в область 1,1600.

USD/JPY

Пара USDJPY розпочала торговельну сесію понеділка виходом вгору з вузького діапазону 139,37 – 140,21. Це відкриває котирування шлях для зростання до наступної мети 141,84.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що ціна намагається вийти вгору із висхідного трикутника з опором 140,78 (відзначено пунктиром). В рамках відпрацювання фігури у пари є потенціал зростання до опору 141,84 та вище.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує відновлення на тлі зростання долара США та падіння цін на нафту, що чинить тиск на американську валюту.

У котирувань ще залишається запас ходу до опору бокового діапазону 1,3351 - 1,3457, а при виході з нього вгору наступною метою зростання буде рівень 1,3565.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо невеликий запас ходу ціни для опору 1,3457. Від нього або трохи нижче (на рівні мінімумів 8-9 листопада) може статися локальний розворот ціни та догляд за корекцією.

Gold

Золото залишається під тиском у міру відновлення американської валюти. На момент написання огляду котирування дорогоцінного металу знаходяться на півдорозі до підтримки бічного діапазону 1729,33 - 1765,25.

Подальша динаміка Gold залежатиме від того, чи підтримка 1729,33.

Brent

Ціни на нафту у понеділок упали до двомісячного мінімуму, а до цього знизилися приблизно на 1 долар за барель. Побоювання щодо пропозиції відступили, а побоювання з приводу попиту на паливо з боку Китаю та зміцнення долара США чинили тиск на ціни.

Зараз двома ведмежими факторами для котирувань чорного золота залишаються долар, що росте, і зниження споживання з боку Китаю через COVID.

На цьому фоні котирування Brent опустилися до підтримки 85,62. Якщо він встоїть, є можливість відновлення до опору 88,50, відзначеному пунктиром.

Альтернативним сценарієм буде закріплення під рівнем 85,62 та падіння до наступної мети 81,80.

 

Поділіться цією новиною: