Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 21.08.2023

Долар був стійким на азіатських торгах у понеділок після п'яти тижнів зростання. Інвестори цього тижня очікують симпозіуму ФРС у Джексон-Хоулі, щоб отримати більше ясності про те, на якому рівні можуть стабілізуватися процентні ставки.

Долар США зріс на 0,7% щодо євро минулого тижня і трохи випередив ієну, оскільки прибутковість казначейських облігацій США підскочила в очікуванні того, що відсоткові ставки залишаться високими на триваліший термін.

Варто зазначити, що новинний фон торгової сесії понеділка буде мізерним, тому на ринку можлива низька волатильність.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує консолідацію під рівнем 1,0903. Убогі новинний фон і низька волатильність можуть сьогодні тримати ціну під цим опором. Метою на південь залишається підтримка 1,0835.На чотиригодинному графіку EURUSD продовжується мляве зниження з відкатами в рамках низхідного тренду і одночасно в рамках бічного діапазону 1,0835 - 1,0903, запас ходу до рівня 1,0835 залишається.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує торгуватися в рамках бокового діапазону 1,2647 – 1,2777. Котирування планомірно знижуються після відступу з його опору, зберігаючи достатній запас ходу південь.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що парі необхідно подолати мінімум торгової сесії п'ятниці, щоб продовжити шлях до підтримки 1,2647. В іншому випадку можливий локальний відкат вгору і навіть повернення до опору 1,2777.

USD/JPY

Пара USDJPY тримається вище за рівень підтримки діапазону 144,97 - 146,92. Технічно котирування мають запас ходу до максимумів минулого тижня.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо технічний відскок ціни нагору від підтримки 144,97, що створює передумови для подальшого відновлення. Найближчою метою будуть попередні максимуми.

USD/CAD

Пара USDCAD відступила від опору діапазону 1,3457 – 1,3565. Незважаючи на консолідацію долара США, канадський долар зміцнився завдяки зростанню нафтових цін.

Технічно у пари залишається великий запас ходу до рівня підтримки 1,3457.На чотиригодинному графіку USDCAD ціна не змогла пробити рівень опору 1,3565, сформувавши розворотний ведмежий патерн поглинання. Тепер ціні відкрито шлях до підтримки 1,3509, позначеної пунктиром

Gold

Золото продовжує повільне і планомірне зниження, тоді як долар США, що чинить тиск на дорогоцінний метал, після зростання перейшов до консолідації.

Ціна Gold залишається всередині бокового діапазону 1873,50 - 1908,66, звідки залишається запас ходу до його нижньої межі.

Brent

Ціни на нафту зросли в понеділок, оскільки світова пропозиція скорочується через зниження експорту з Саудівської Аравії та Росії, компенсуючи занепокоєння зростання світового попиту на тлі високих процентних ставок.

Ціна марки Brent продовжує відновлення в рамках бокового діапазону 81,80 – 85,62, запас ходу до його верхнього кордону залишається невеликим. При досягненні рівня 85,62 ціна може або розвернутися вниз, або спробувати пробити його та закріпитися вище.

Поділіться цією новиною: