Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 21.03.2024

Долар перервав серію перемог після того, як Федеральна резервна система заявила, що, як і раніше, розраховує тричі знизити відсоткові ставки в США цього року, незважаючи на прогноз дещо повільнішого прогресу в інфляції.

Голова ФРС Джером Пауелл заявив, що нещодавні високі показники інфляції не змінили основну історію про повільне ослаблення цінового тиску, але додав, що недавні дані також не зміцнили впевненість центрального банку в тому, що інфляційна битва виграно.

Сьогодні о 14:00 буде оголошено підсумки засідання Банку Англії. Очікується, що основну відсоткову ставку буде збережено на рівні 5,25%. Також буде опубліковано протокол засідання Комітету з грошово-кредитної політики.

EUR/USD

Пара EURUSD різко зросла на тлі ослаблення долара США. Якщо ціна утримається вище за рівень 1,0903, ціна може відновитися до максимумів від 8 березня.На чотиригодинному графіку EURUSD поки що складно визначити, з якого боку від рівня 1,0903 закріпиться ціна. Подолання пунктирного опору 1,0956 стане сигналом продовження зростання ціни.

GBP/USD

Пара GBPUSD відновилася до рівня 1,2777 на тлі зниження долара США у середу. Сьогодні волатильність може підвищуватись за рахунок реакції фунта на риторику Банку Англії. З поточного технічного становища ціна може як знизитися до рівня 1,2647, і продовжити зростання до мети 1,2866.На чотиригодинному графіку пара перебуває на роздоріжжі, і реакція стерлінга на підсумки засідання Банку Англії, ймовірно, допоможе ціні визначитися з напрямом щодо цієї горизонталі.

USD/JPY

Пара USDJPY не змогла поки що подолати опору 151,72. З поточного технічного положення ціна може як сходити до підтримки 150 ієн за долар, так і спробувати прорватися в область 153 ієн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що після відскоку вниз ціна торгується в середині діапазону 150,00 - 151,72, звідки може сходити до будь-якої з його меж.

USD/CAD

Падіння долара США чинило тиск на пару USDCAD, яка впала до підтримки 1,3457. Враховуючи висхідний тренд, від рівня ціна може відновитися до опору 1,3565.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо розворот вгору від підтримки 1,3457, що створює технічні передумови відновлення ціни.

Gold

Ціни на золото піднялися до рекордного рівня в четвер, оскільки долар США та прибутковість облігацій знизилися після того, як Федеральна резервна система зберегла свій прогноз щодо трьох зниження ставок цього року.

Котирування дорогоцінного металу піднялися вище рівня 2190,17, звідки їм відкритий шлях для зростання до наступної мети 2279,03.

Brent

Ціни на нафту залишаються під тиском у четвер, незважаючи на зниження запасів сирої нафти та бензину в США, оскільки Федеральна резервна система США все ще може утримувати відсоткові ставки на високому рівні протягом тривалого часу.

Ціна на суміш марки Brent тестує на міцність 85,62. Якщо ціна закріпиться нижче, наступною метою на південь буде підтримка області 83 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: