Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 20.03.2024

Долар США продовжує торгуватись у зеленій зоні. Сьогодні основну увагу учасників ринку зосереджено на ФРС. І хоча центральний банк не здійснить жодних дій, у центрі уваги будуть його економічні прогнози та коментарі голови Джерома Пауелла.

Більш сильні, ніж очікувалося, звіти щодо інфляції минулого тижня спонукали трейдерів ще більше знизити очікування щодо зниження ставок цього року. При цьому ринки тепер очікують на пом'якшення цього року на 73 базисних пункти. На початку року трейдери прогнозували зниження ставок на 150 базових пунктів.

Трейдери оцінюють 59% ймовірність того, що ФРС почне цикл пом'якшення монетарної політики в червні, як показав інструмент CME FedWatch, що значно нижче, ніж очікувалося раніше.

О 20:00 буде оголошено підсумки засідання ФРС. Очікується, що основну відсоткову ставку буде збережено на рівні 5,50%. Буде опубліковано заяву FOMC та економічні прогнози.

О 20.30 відбудеться прес-конференція FOMC.

EUR/USD

Пара EURUSD залишається в середині широкого діапазону 1,0749 – 1,0903, звідки, на тлі новин, може сходити до будь-якої з його меж.На чотиригодинному графіку EURUSD пара закріпилася під пунктирним опором 1,0866 і зберігає запас ходу на південь до найближчої пунктирної підтримки 1,0796.

GBP/USD

Пара GBPUSD все ще знаходиться на шляху підтримки 1,2647. Від неї можливий як розворот нагору, так і пробою із закріпленням нижче. У другому випадку ціні буде відкрито шлях до області 1,2500.На чотиригодинному графіку пара все ще тримається вище за рівень 1,2690, зазначеного пунктиром. Якщо він не встоїть, ціна відкриє шлях до пунктирної підтримки 1,2598.

USD/JPY

У середу єна впала і торгується поблизу чотиримісячного мінімуму щодо долара США, оскільки трейдери зробили ставку на те, що грошово-кредитна політика Японії залишиться адаптивною навіть після відмови центрального банку від негативної процентної ставки.

Пара наближається до опору 151,72. Пробою його та закріплення вище відкриють котируванням шлях до області 153 єн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY пара наблизилася до опору 151,72. Якщо пробити його не вдасться, то можливий відкат до пунктирної підтримки 150,78. Альтернативним сценарієм буде зростання в область 153 ієн за долар.

USD/CAD

Канадський долар впав до тримісячного мінімуму по відношенню до свого американського аналога у вівторок, оскільки несподіване охолодження внутрішньої інфляції посилило очікування того, що Банк Канади почне знижувати відсоткові ставки найближчими місяцями.

Пара USDCAD закріпилася вище за рівень 1,3565, звідки у неї залишається запас ходу до наступного опору 1,3665.На чотиригодинному графіку USDCAD пара тестує на міцність пунктирний опір 1,3609. Якщо ціна закріпиться вище за нього, зростання може продовжитися до наступного рівня 1,3665.

Gold

Ціни на золото стабільні напередодні оголошення підсумків засідання ФРС США, яке може дати додаткові підказки щодо термінів зниження процентних ставок цього року.

Технічна картина на графіку Gold також не змінилася. Котирування залишаються поблизу підтримки бокового діапазону 2144,33 - 2190,17, звідки можливий як відскок вгору, так і пробою рівня 2144,33, закріплення під ним і зниження наступної на південь мети 2100,00.

Brent

Ціни на нафту знизилися в середу, оскільки сильніший долар знизив апетит інвесторів. Водночас, трейдери прибрали частину грошей зі столу після того, як індекси зросли до багатомісячних максимумів на попередній сесії.

Ціна на суміш марки Brent тримається вище за рівень 85,62, звідки котируванням відкритий шлях до наступної мети 89,00.

Поділіться цією новиною: