Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 20.02.2024

Долар США залишається під тиском у вівторок в очікуванні на публікацію протоколів FOMC, які, ймовірно, дадуть більше ясності щодо перспективи відсоткових ставок.

Вищі, ніж очікувалося, дані про ціни виробників і споживчі ціни в США минулого тижня ще більше знизили очікування ринку щодо того, як скоро і наскільки Федеральна резервна система зможе знизити процентні ставки цього року.

При цьому ф'ючерси вказують на зниження приблизно на 90 базисних пунктів у 2024 році порівняно з очікуваннями приблизно 160 базисних пунктів наприкінці минулого року.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує зміцнюватися в межах діапазону 1,0724 – 1,0818 між двома пунктирами. У котирувань залишається запас ходу до його верхньої межі, а при її досягненні можливий як розворот вниз, так і спроба пробою і закріплення вище.На чотиригодинному графіку EURUSD пара досягла опору низхідного тренду і перейшла до тестування його на міцність. Тим не менш, все ще не виключено розворот вниз в області значень 1,0790. Альтернативним сценарієм буде вихід котирувань із тренду вгору.

GBP/USD

Пара GBPUSD так само залишається на шляху до верхньої межі коридору 1,2503 - 1,2647, до якої у котирувань залишається запас ходу. Рівень 1,2647 може тестуватися на міцність у разі каталізаторів волатильності.На чотиригодинному графіку GBPUSD у пари залишається запас ходу до опору 1,2647. Визначення ціни щодо цього кордону, ймовірно, відбудеться після пожвавлення торгів на тлі новин із США.

USD/JPY

Пара USDJPY так само проторговує психологічний рівень у 150 ієн за долар, залишаючись на роздоріжжі. Технічно ймовірні сценарії залишаються колишніми: можливе як зростання рівня 151,72, і відкат в область 148 єн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY пара підійшла до верхньої межі симетричного трикутника, сформованого навколо рівня 150,00. На цьому тлі зберігається можливість цінового імпульсу в будь-якому напрямку. У разі виходу з фігури вгору ціна може сходити до опору 151,72, а у разі пробою нижньої межі трикутника відкотити до пунктирної підтримки 148,50.

USD/CAD

Пара USDCAD втрималася вище підтримки бокового діапазону 1,3457 – 1,3565 і перейшла до відновлення. Звідси ціни залишається великий запас ходу до опору 1,3565. Варто зазначити, що торги у США та Канаді відновлюються сьогодні, тому під час американської сесії можливе пожвавлення волатильності.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що пара розгорнулася вгору від підтримки висхідного каналу і тепер найближчою метою зростання служить рівень 1,3565.

Gold

Золото продовжує відновлюватися після втрат минулого тижня, оскільки долар США все ще втрачає позиції, торгуючись у червоній зоні в очікуванні публікації протоколів ФРС у середу.

Ціна дорогоцінного металу продовжує зміцнюватися в рамках діапазону 1998,19 - 2046,56, зберігаючи запас ходу до його опору.

Brent

Ціни на нафту зросли у вівторок, коливаючись поблизу тритижневих максимумів на тлі посилення напруженості на Близькому Сході та відновлення попиту у Китаї.

Котирування марки Brent тримаються вище за рівень 81,80, поки так і не подолавши попереднього максимуму. Якщо оновити ці екстремуми вдасться, ціні відкриється шлях подальшого зростання до опору 85,62. Альтернативним сценарієм буде відкат до мінімумів минулого тижня.

Поділіться цією новиною: