Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 2.03.2023

Долар США у четвер намагається частково повернути втрати попереднього дня на тлі зростання прибутковості у США. Американська валюта втратила 0,9% по відношенню до євро в середу, що стало різким падінням за місяць.

Тим часом єдина європейська валюта зросла у середу на тлі вищої, ніж очікувалося, інфляції у Німеччині у лютому, яка посилила тиск на ЄЦБ з метою підвищення ставок. Сьогодні учасники ринку також стежитимуть за звітом щодо інфляції в єврозоні, що може позначитися на волатильності євро та індексу долара.

Сама американська валюта може виявити деяку чутливість до публікації звіту за кількістю первинних звернень за допомогою з безробіття в США о 15:30, якщо фактичні значення відрізнятимуться від очікуваних. Прогнозується зростання показника із 192 тисяч до 195 тисяч.

EUR/USD

Зростання пари EURUSD у середу було зупинено пунктирним рівнем опору 1,0695, після чого ціна відступила вниз. Наразі у котирувань залишається запас ходу на південь до підтримки 1,0606, яка може тестуватися на міцність.На чотиригодинному графіку EURUSD пара планомірно знижується, перебуваючи в середині бокового діапазону 1,0606 – 1,0695. У разі волатильної реакції євро на вихід даних щодо інфляції в єврозоні, ціна може сходити до будь-якого з кордонів цього коридору – напрямок залежатиме від того, в який бік від прогнозу відрізнятимуться дані.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує торгуватися в рамках бокового діапазону між рівнем підтримки 1,1904 та опором 1,2125, позначеним червоним пунктиром. У цьому боковіку в пари ще є запас ходу вниз.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара знаходиться на півдорозі до підтримки 1,1904. Проте котирування можуть розвернутися вгору, трохи не доходячи до нього, на рівні попередніх мінімумів від 27 лютого.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує проторговувати рівень 136,18, поки не визначившись із положенням щодо нього. У середу ціна підтвердила відскоком догори рівень підтримки 135,19. З поточного положення можливе як повернення до цього кордону, так і зростання до наступного рівня 137,66.На чотиригодинному графіку USDJPY пара поки що не змогла оновити максимуми від 28 лютого. Відступ від цього кордону відкриває котируванням шлях для повернення до підтримки 135,19, якщо рівень 136,18 знову пробитий зверху вниз.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує торгуватися в рамках бокового діапазону 1,3565 – 1,3661, зберігаючи запас ходу до його підтримки. При досягненні рівня 1,3565 котирування можуть розгорнутися вгору, продовживши бічну динаміку, або спробувати пробити рівень і продовжити ослаблення до наступної мети 1,3457.На чотиригодинному графіку пара USDCAD продовжує консолідацію в середині бокового діапазону 1,3565 – 1,3661. Технічно з цього положення ціна може сходити до будь-якого кордону коридору.

Gold

Золото в ході вчорашнього зростання піднялося вище за рівень 1829,19, а сьогодні котирування відкотили до цього кордону. Якщо підтримка 1829,19 встоїть, ціна дорогоцінного металу може продовжити зміцнення до наступної мети 1829,19.

Альтернативним сценарієм буде повернення в діапазон 1807,92 – 1829,19, якщо долар, з яким золото торгується у зворотній кореляції, повернеться до зростання.

Brent

Ціни на нафту трохи зросли у четвер під час азіатської сесії на тлі ознак сильного відновлення економіки Китаю, найбільшого у світі імпортера нафти. Однак пізніше зростання було розгублене, оскільки побоювання з приводу загального світового попиту та розширення запасів сирої нафти в США переважили позитивні очікування.

Тим часом котирування марки Brent наближаються до опору симетричного трикутника. При його досягненні можливий імпульсний пробій з подальшим відпрацюванням фігури вгору в область 90 доларів за барель, так і локальний розворот з поверненням до підтримки фігури в області 80 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: