Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 2.02.2024

Долар США торгується під тиском у п'ятницю після того, як сильні квартальні звіти великих технологічних компаній на Уолл-стріт посилили апетити до ризику.

Щодо очікувань щодо монетарної політики, за даними інструменту CME FedWatch, ринкові ціни тепер показують 37,5% ймовірність зниження ставки ФРС у березні порівняно з ймовірністю понад 70% місяць тому. Травневе скорочення майже повністю враховано у ціні.

Головною подією торгової сесії п'ятниці буде публікація звіту з ринку праці США за січень о 15.30. Очікується, що зростання середньої погодинної заробітної плати у річному обчисленні залишиться незмінним на рівні 4,1%, а у місячному скоротиться з 0,4% до 0,3%.

Зміна числа зайнятих у несільськогосподарському секторі (Nonfarm Payrolls) становитиме 187 тисяч, згідно з прогнозом, проти 216 тисяч раніше.

Рівень безробіття при цьому, за прогнозом, зросте з 3,7% до 3,8%.

EUR/USD

Пара EURUSD повернула втрати попередніх днів після того, як долар США знизився проти кошика валют. Ціна наближається до опору коридору 1,0749 - 1,0903, звідки може розвернутися вниз, так і продовжити зростання у разі закріплення вище рівня 1,0903.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо наближення до рівня 1,0903, і тільки після виходу даних щодо ринку праці США можливе прояснення положення ціни щодо цього кордону та подальший напрямок пари. .

GBP/USD

Пара GBPUSD зросла в діапазоні 1,2613 – 1,2777 в результаті зміцнення фунта та зниження долара США. Від того, чи втримається опір 1,2777 після виходу звіту з ринку праці США сьогодні, залежатиме подальший напрямок ціни.На чотиригодинному графіку GBPUSD ціна залишається невеликим запасом ходу до рівня 1,2777, від якого технічно можливий розворот вниз, не виключено, що після помилкового пробою на новинах.

USD/JPY

Пара USDJPY впала, тому що долар США торгується під тиском. Ціна опустилася нижче за рівень 146,92, звідки може продовжити зниження до підтримки 144,97, якщо тиск на долар США після сьогоднішніх даних із зайнятості збережеться.На чотиригодинному графіку USDJPY сформувалася локальна підтримка 145,95, відзначена пунктиром. Від неї вартість відновлюється, зберігаючи запас ходу до опору 146,92. Якщо цей рівень устоїть, можливе продовження торгів у коридорі між цими двома рівнями.

USD/CAD

Пара USDCAD торгується під тиском, закріпившись нижче за рівень 1,3457. Звідси ціни залишається запас ходу до підтримки 1,3351, але напрям може бути скоригований підвищенням волатильності долара США сьогодні.На чотиригодинному графіку USDCAD у пари залишається невеликий запас ходу підтримки 1,3351. Але якщо ціна не зможе закріпитися нижче за вчорашні мінімуми, на графіку може бути сформований новий локальний діапазон між максимумами і мінімумами вчорашнього дня. .

Gold

Ціни на золото у п'ятницю готуються до найбільшого тижневого зростання за дев'ять тижнів, оскільки доходність долара та казначейських облігацій знизилася. Водночас учасники ринку чекають на ключові дані щодо зайнятості в США, щоб отримати підказку про те, коли ФРС може почати знижувати ставку.

Котирування дорогоцінного металу пробили рівень 2046,56 і зараз знаходяться в середині діапазону 2046,56 - 2071,54. Подальший напрямок ціни в цьому коридорі залежатиме від реакції долара США на сьогоднішній звіт із зайнятості.

Brent

Ціни на нафту залишаються під тиском у п'ятницю, незважаючи на рішення ОПЕК+ зберегти незмінну політику видобутку нафти. Котирування залишаються на шляху до тижневого падіння на тлі безпідставних повідомлень про припинення вогню між Ізраїлем та ХАМАС.

Котирування марки Brent досягли середини діапазону 77,48 - 81,80, звідки можуть відновитися до опору або, навпаки, впасти до підтримки у разі несприятливого фону новин.

Поділіться цією новиною: