Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 19.12.2023

Долар США залишається під тиском, оскільки настрої ринку залишалися оптимістичними у зв'язку з перспективою того, що ФРС може почати зниження ставок наступного року.

Хоча деякі представники ФРС протистояли очікуванням ринку щодо того, як скоро Федеральний комітет з відкритого ринку (FOMC) зможе знизити ставки, ці коментарі мало що зробили для того, щоб вплинути на ринкові ціни і зупинити падіння долара.

Президент ФРБ Чикаго Остан Гулсбі в понеділок заявив, що ФРС не бере на себе заздалегідь зобов'язань щодо швидкого і швидкого зниження ставок, а також до стрибка ринку очікування того, що це станеться, суперечать тому, як функціонує центральний банк США.

EUR/USD

Пара EURUSD відступила вгору від рівня 1,0903, що дає ціні технічний потенціал зростання до максимумів минулого тижня та вище, до опору 1,1034.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо планомірне зростання ціни, для якого найближчою метою буде пунктирний опір 1,1009.

GBP/USD

Пара GBPUSD змогла втриматися вище за рівень 1,2647. Відступ від нього створює технічні передумови для зростання до рівня опору 1,2777.На чотиригодинному графіку GBPUSD відскок пари вгору від рівня 1,2647 після його хибного пробою дає ціні запас ходу до найближчої мети 1,2777 і можливе тестування його на міцність.

USD/JPY

Єна впала у вівторок після того, як Банк Японії зберіг свою надм'яку грошово-кредитну політику без змін.

Котирування USDJPY наближаються до опору діапазону 141,84 – 144,97, і якщо рівень 144,97 буде пробити, зростання може продовжитися до наступної мети 146,92.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що залишається невеликий запас ходу до рівня 144,97, від якого ціна може розвернутися вниз, так і спробувати пробити його і закріпитися вище.

USD/CAD

Пара USDCAD відступила вгору від підтримки діапазону 1,3351 – 1,3457, що створює технічні передумови для відновлення у цьому коридорі.На чотиригодинний графік USDCAD бачимо відновлення пари після відскоку вгору від підтримки 1,3351. Локально із середини боковика 1,3351 - 1,3457 пара може сходити до будь-якої з його меж.

Gold

Ціни на золото стримано торгуються поблизу вчорашніх максимумів. Учасники ринку продовжують відслідковувати зміни апетитів до ризику та динаміку долара США, з яким дорогоцінний метал торгується у зворотній кореляції.

Котирування Gold так само залишаються в середині боковика 1998,19 - 2046,56, звідки зберігають технічний потенціал відновлення для його опору.

Brent

Ціни на нафту практично не змінилися у вівторок, оскільки інвестори спостерігали за впливом на постачання нафти після того, як напади єменських бойовиків-хуситів на кораблі в Червоному морі порушили морську торгівлю та змусили компанії змінити маршрут суден.

Котирування марки Brent у понеділок пробили рівень 77,48, а сьогодні відкотили до нього. Якщо ціна підтвердить цю горизонталь як підтримку і закріпиться вище за вчорашні максимуми, зростання може продовжитися до опору 81,80.

Поділіться цією новиною: