Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 19.09.2022

Долар США розпочав тиждень поблизу двадцятирічних максимумів в очікуванні засідання ФРС, яке відбудеться цього тижня. Аналітики прогнозують підвищення ставки на 0,75%, що вже закладено у ціні.

Крім нього, цього тижня відбудеться ще три засідання центробанків: Банку Японії, Банку Англії та Національного Банку Швейцарії. Усі вони, окрім першого, мають намір підвищувати рівень відсоткової ставки.

На цьому фоні тиждень очікується насичений і волатильний. Однак у понеділок вихідний у Великій Британії, що створює передумови для “тонкого ринку” для фунта.

EUR/USD

Пара EURUSD за минулий тиждень сформувала фігуру ведмежого прапора, відскочивши від рівня опору широкого низхідного каналу.
Тиск на ціну чинить зростання долара США та перспективи жорсткішої монетарної політики ФРС. На цьому тлі EURUSD залишатиметься під тиском, а при відпрацюванні ведмежого прапора не виключено навіть пробою рівня підтримки 0,9899.

На чотиригодинному графіку EURUSD сформувався локальний діапазон консолідації 0,9959 – 1,0013 між двома зеленими пунктирами. Усередині нього формується полотно ведмежого прапора. Консолідація у ньому може тривати аж до оголошення підсумків засідання ФРС у середу. При цьому найімовірнішим напрямком пробою залишається вихід з коридору донизу.

GBP/USD

Пара GBPUSD, схоже, намагається закріпитися нижче від дзеркального рівня 1,1409. Найближчою метою на південь залишаються мінімуми минулого тижня, а після їхнього оновлення - рівень підтримки 1,1300 на рівні 100 розширення Фібоначчі.

На чотиригодинному графіку пара GBPUSD після помилкового пробою відскакує вниз від опору діапазону 1,1300 – 1,1409. Пара ще має запас ходу до мінімумів від 16 вересня. При досягненні цієї мети можливий або розворот, або пробій, який відкриє котирування шлях до рівня 1,1300.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує консолідацію у вузькому діапазоні між рівнем опору широкого висхідного каналу і горизонталлю, сформованою рівнем 100 Fibo Expansion в області 143,46 ієн за долар.
На цьому фоні стає актуальною майже рівноцінна ймовірність одного з двох сценаріїв: зростання до опору 144,98 сформованого максимумами 7 вересня або падіння до рівня підтримки 141,88 (синій пунктир).

На чотиригодинному графіку пара USDJPY відновлюється до опору локального боковика 142,82 – 143,66 (між двома синіми пунктирами). При досягненні його верхньої межі залишається можливість розвороту вниз. Продовження консолідації можливе до виходу важливих новин, здатних спровокувати ціновий імпульс.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує зростання на тлі зміцнення американської валюти. Котирування також підтримує ослаблення канадського долара, оскільки ціни на нафту залишаються під тиском.
Зараз актуальним рівнем підтримки для USDCAD служить горизонталь 1,3207, а метою зростання залишається опір 1,3341, запас ходу якого зовсім невеликий.

На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо формування локального дзеркального рівня підтримки 1,3251. Якщо ціна оновить попередні максимуми, пара матиме невеликий запас ходу до мети 1,3341. В іншому випадку побачимо локальний розворот від опору 1,3306.
рис USDCAD_Н4

XAU/USD

Ціни на золото залишаються під тиском долара США, що зростає. Волатильність котирувань дорогоцінного металу може підвищуватися цього тижня на тлі засідання ФРС.
Зараз XAUUSD консолідується під рівнем опору коридору 1646,59 - 1677,08, зберігаючи запас ходу до його нижньої межі.

Brent

Ціни на нафту також залишаються під тиском. Тим не менш, проміжний рівень підтримки 88,81 (нижній синій пунктир) встояв під час недавнього падіння, котирування відновлюються до опору 92,05.
Звідси можливий як розворот ціни у боковику 88,81 – 92,05, так і пробою його верхнього кордону. У другому випадку метою зростання буде горизонталь 94,84.

Поділіться цією новиною: