Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 19.01.2024

Долар США готується завершити зростанням другий тиждень поспіль, оскільки ознаки стійкості економіки США та обережність центральних банків щодо зниження ставок змусили трейдерів відмовитися від очікувань швидкого та різкого падіння процентних ставок.

Наразі ринки оцінюють ймовірність зниження ставки в США у березні у 57% порівняно з 75% тиждень тому.

EUR/USD

Пара EURUSD перейшла до консолідації під рівнем 1,0903, що не виключає зниження до наступної мети 1,0749, якщо буде оновлено тижневі мінімуми.На чотиригодинному графіку EURUSD серія максимумів, що послідовно знижуються, створює передумови для подальшого руху до підтримки 1,0749, але спочатку повинні бути оновлені мінімуми торгової сесії четверга.

GBP/USD

Пара GBPUSD відкотила від вчорашніх максимумів після слабших, ніж очікувалося, даних із роздрібних продажів у Великій Британії. Тим не менш, у пари ще залишається запас ходу до рівня опору коридору 1,2613 – 1,2647.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара все ще залишається в середині діапазону 1,2613 - 1,2777, на тлі чого зберігаються технічні передумови для руху до будь-якої межі боковика.

USD/JPY

Пара USDJPY перейшла до консолідації в середині діапазону 146,92 – 150,00. З цього технічного положення ціна може сходити до будь-якого кордону коридору.На чотиригодинному графіку USDJPY консолідація всередині боковика 146,92 - 150,00 не дає ясності в локальному напрямку пари. Падіння нижче за мінімуми вчорашнього дня може спровокувати повернення ціни до рівня 146,92.

USD/CAD

Пара USDCAD торгується всередині діапазону 1,3457 - 1,3565, звідки локально може сходити до будь-якої з його кордонів. При цьому є передумови досягнення підтримки.На чотиригодинному графіку USDCAD за серією низхідних максимумів усередині коридору 1,3457 - 1,3565 та пробою проміжної підтримки 1,3488 (позначена пунктиром) можемо припустити подальший рух на південь до рівня 1,3457.

Gold

Ціни на золото зросли у п'ятницю, але це був найгірший тиждень за останні шість тижнів, оскільки дохідність долара та облігацій зміцнилася після того, як американський центробанк виступив проти очікувань раннього зниження відсоткових ставок.

Ціна дорогоцінного металу опинилися під тиском, оскільки трейдери скоригували свої очікування щодо зниження ставок після кращих, ніж очікувалося, даних і яструбиної риторики ФРС.

Котирування Gold розгорнулися від підтримки діапазону 1998,19 - 2046,56, звідки ще є запас ходу до його верхньої межі.

Brent

Ціни на нафту зросли в п'ятницю, оскільки геополітична напруженість і перебої у видобутку нафти в США, найбільшому у світі виробнику, спричинені холодною погодою, затьмарили побоювання з приводу повільного зростання попиту в Китаї та прогнози поставок.

Ціна на суміш марки Brent відновлюється всередині симетричного трикутника, зберігаючи запас ходу до його верхньої межі та наближаючись до моменту виходу з фігури, який може бути у будь-якому напрямку.

Поділіться цією новиною: