Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 18.10.2022

Британський фунт та японська єна залишається у фокусі уваги учасників ринку на початку тижня.

Сьогодні стерлінг взяв паузу після зростання майже на 2% вдень раніше, оскільки покращення настроїв інвесторів призвело до зниження долара США, який сприймається ринком як актив-притулок.

Також у міру ослаблення ієни поблизу 32-річного мінімуму по відношенню до долара США влада Японії застерігає ринки. Міністр фінансів Шуничі Судзукі попередив у вівторок, що Японія вживе належних і рішучих заходів проти надмірних валютних рухів, викликаних спекулятивними діями. Судзукі також підтвердив, що влада може втрутитися в ринок без будь-яких оголошень.

Сьогодні економічний фон новин залишається мізерним, тому поточні тенденції, ймовірно, продовжать відіграватися учасниками ринку.

EUR/USD

Пара EURUSD зросла в рамках бокового коридору 0,9700 - 0,9899, ​​зберігаючи невеликий запас ходу до його верхнього кордону. Висхідний рух сьогодні може продовжитися, якщо апетити до ризику збережуться.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо закріплення пари вище за локальний рівень підтримки 0,9838, що тепер створює передумови для зростання до найближчого рівня опору 0,9899.

GBP/USD

Пара GBPUSD під час вчорашнього зростання наближалася до рівня опору 1,1449, але сьогодні відступила до підтримки 1,1300. Звідси пара має технічний потенціал для повернення до вчорашніх максимумів, або, якщо поточна підтримка не встоїть, можливість повернення до рівня 1,1105.Вчорашній геп на чотиригодинному графіку GBPUSD поки що не перекритий. Це не виключає можливості глибшого відкату вниз після вчорашнього зростання. На цьому тлі метою зниження залишається підтримка 1,1158, зазначена пунктиром.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує обережний висхідний рух, наближаючись до рівня опору 150,00 ієн за долар. Загроза інтервенцій з боку Банку Японії зберігається, тому перспектива розвороту вниз при досягненні цього кордону є високою.На чотиригодинному графіку USDJPY локальний рівень підтримки сформувався на позначці 148,41. П'ятничні максимуми оновлено, шлях для зростання до опору 150,00 відкрито.

USD/CAD

Пара USDCAD у понеділок втратила всі п'ятничні позиції, а сьогодні опустилася до рівня підтримки 1,2661. Однак, поки пробій рівня 1,3715 залишається хибним, перспектива відновлення до опору 1,3794 зберігається.На чотиригодинному графіку USDCAD намітився низхідний канал, у межах якого ціна сьогодні відновлюється. На цьому фоні метою для локального зростання є рівень опору 1,3840, зазначений пунктиром.

Gold

Зниження долара США дозволяє також обережно відновлюватися котируванням золота. Котирування дорогоцінного металу тримаються вище рівня підтримки 1646,59, але поки що так і не змогли подолати рівня опору 1659,87, зазначеного пунктиром.

На цьому фоні залишається можливість відкату до підтримки поточного боковика. Альтернативним сценарієм буде зростання до опору 1679,91.

Brent

Ціни на нафту марки Brent змогли закріпитись під рівнем опору 92,05. Тепер котируванням відкрито шлях на південь до підтримки 88,50, зазначеної пунктиром, яка все ще не досягнута.

І хоча технічно зараз ослаблення більш ймовірне, альтернативним сценарієм залишається повернення ціни Brent у діапазон 92,05 – 94,84.

Поділіться цією новиною: