Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 14.02.2023

Долар США другий день залишається під тиском напередодні звіту про інфляцію, тоді як ієна зміцнилася після того, як Кадзуо Уеда був несподівано обраний на посаду керуючого Банку Японії.

Проте індекс долара продовжує консолідуватися під опором низхідного каналу, одночасно малюючи полотно бичачого прапора. Вихід інфляційних даних сьогодні о 15:30, ймовірно, прояснить, чи втримається американська валюта в даунтренді, чи змінить напрямок.

Очікується скорочення базового індексу споживчих цін з 5,7% до 5,5% у річному обчисленні та збереження його на рівні 0,4%. При цьому індекс споживчих цін, згідно з прогнозом, у місячному вирахуванні зросте з 0,1% до 0,5% і скоротиться з 6,4% до 6,2% у річному обчисленні.

EUR/USD

Пара EURUSD другий день обережно відновлюється, але поки що не пробила горизонтальний рівень 1,0749. Про продовження зростання у висхідному тренді можна буде говорити після впевненого закріплення ціни вище проміжної горизонталі 1,0777.На чотиригодинному графіку EURUSD у котирувань залишається запас ходу до рівня 1,0777. Якщо при його досягненні ціна не зможе пробити цей кордон і закріпитися вище, можливий розворот і зниження до вчорашніх мінімумів. Чи залишиться актуальним висхідний тренд із пари, швидше за все, проясниться після сьогоднішнього звіту щодо інфляції в США.

GBP/USD

Пара GBPUSD впевнено відновлюється в рамках висхідного тренду. Котирування закріпилися вище за рівень підтримки 1,2068. Якщо ціна подолає максимуми від 2 лютого, можна буде очікувати зростання до наступної мети 1,2307.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що ціна досягла верхньої межі діапазону торгів між пунктирами 1,1998 та 1,2166. Пробій рівня 1,2166 та підтвердження його як підтримка відкриє котируванням шлях для зростання до рівня 1,2307.

USD/JPY

Японська ієна виросла проти долара після того, як стало відомо, що Кадзуо Уеда змінить Харухіко Куроду на посаді голови Банку Японії.

На цьому фоні котирування USDJPY розгорнулися від опору локального бокового діапазону 130,56 – 132,70 і зберігають запас ходу до його нижньої межі.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що пара має достатній технічний потенціал зниження до рівня підтримки 130,56. Однак сплеск волатильності долара сьогодні може спричинити оновлення технічних сценаріїв.

USD/CAD

Пара USDCAD після вчорашнього падіння намагається закріпитись під рівнем 1,3351. Якщо ця горизонталь утримається як опір, наступною метою на південь будуть значення мінімумів 2 лютого.На чотиригодинному графіку USDCAD ослаблення в рамках низхідного тренду продовжується. Котирування відкотили до пробитого вчора рівня 1,3351, і якщо відскочать від нього вниз, оновивши вчорашній мінімум, очікується подальшого послаблення до low 2 лютого. Але варто пам'ятати, що реакція долара США на звіт щодо інфляції сьогодні може скоригувати технічну картину.

Gold

Ціни на золото повернули у вівторок частину вчорашніх втрат, продовжуючи торгуватися під рівнем опору 1873,50.

Перебуваючи на півдорозі до підтримки 1829,19, котирування Gold можуть продовжити падіння, якщо долар США зросте у відповідь на сьогоднішній звіт щодо інфляції.

Brent

Ціни на нафту торгувалися під тиском після того, як уряд США заявив, що вивільнить більше сирої нафти зі свого Стратегічного нафтового резерву (SPR) відповідно до вимог законодавців, попри очікування деяких трейдерів, що випуск може бути скасований або відкладений.

Пізніше котирування марки Brent трохи поновилися, але продовжують тестувати на міцність рівень 85,62. Закріплення вище за нього дозволить котируванням продовжити зростання до найближчого локального опору 88,50, зазначеного пунктиром.

Поділіться цією новиною: