Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 13.11.2023

У понеділок японська єна досягла нового річного мінімуму щодо долара. Учасники ринку очікують цього тижня даних щодо інфляції в США, які можуть дати додаткові підказки про майбутні плани ФРС щодо відсоткових ставок.

На додаток до інфляційних даних, цього тижня очікуються виступи спікерів ФРС, які, ймовірно, підтримають риторику голови Пауелла, залишивши двері відчиненими для подальшого підвищення ставок.

EUR/USD

EURUSD тримається нижче за пунктирний рівень 1,0695, що створює технічні передумови для продовження падіння ціни до рівня 1,0606.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо відкат до опору діапазону 1,0536 - 1,0695 між двома пунктирами. Розворот від нього вниз та закріплення нижче мінімумів минулого тижня створять технічні передумови для подальшого падіння EURUSD у цьому боковіку.

GBP/USD

Пара GBPUSD торгується всередині діапазону 1,2068 - 1,2307, звідки може сходити до будь-якої з його меж. Якщо на цьому тижні дані зі США та риторика представників ФРС підтримають долар, котирування можуть продовжити зниження до рівня 1,2068.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо відкат від п'ятничних мінімумів, в рамках якого ціна може досягти опору діапазону 1,2068 - 1,2307. Однак положення ціни в середині коридору не виключає повернення до зниження будь-якої миті.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує зміцнюватись, намагаючись оновити максимуми від 31 жовтня. Закріплення вище цих екстремумів відкриє парі шлях для зростання в область 153 єн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що котирування досягли попередніх екстремумів. Подальший напрямок пари залежатиме від можливості їхнього оновлення. У рамках висхідного каналу у пари є потенціал зростання для його опору в області значень 152,80.

USD/CAD

Пара USDCAD другий день торгується у червоній зоні, повернувшись до рівня підтримки 1,3794. У разі її пробою та закріплення нижче ціни буде відкрито шлях до наступної мети 1,3715. Альтернативним сценарієм буде відновлення рівня опору 1,3862.На чотиригодинному графіку USDCAD пара продовжує консолідацію вище за рівень 1,3794. Для ясності у подальшому напрямку необхідно дочекатися визначення ціни навколо цієї горизонталі.

Gold

Золото продовжує знижуватися після того, як у п'ятницю ціна закріпилася нижче за рівень 1949,80. Локальна пунктирна підтримка 1936,88 також пробита. Якщо ціна утримається нижче, наступною метою для ослаблення дорогоцінного металу буде горизонтальний рівень підтримки 1908,66.

Brent

Ціни на нафту впали в понеділок, втративши частину зростання п'ятниці. Побоювання, що відновилися, з приводу зниження попиту в США і Китаї в поєднанні зі змішаними сигналами Федеральної резервної системи США підірвали настрої ринку.

Ціна на суміш марки Brent залишається у верхній частині бокового діапазону 77,48 - 81,80, зберігаючи невеликий запас ходу до його верхнього кордону.

Поділіться цією новиною: