Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 13.06.2023

Долар загалом знизився у вівторок, але торгувався у вузькому діапазоні. Інвестори зберігають обережність напередодні ключових даних щодо інфляції в США, які будуть опубліковані за день до оголошення підсумків засідання ФРС і можуть вплинути на рішення щодо ставки.

Сьогодні звіт щодо інфляції у США за травень, який вийде о 15:30, буде головним каталізатором волатильності.

Базовий індекс споживчих цін, як очікується, буде на рівні 0,4%, а у річному скоротиться з 5,5% до 5,3%.

При цьому індекс споживчих цін, згідно з прогнозом, знизиться з 0,4% до 0,2% у вирахуванні від місяця до місяця, у його річне значення – з 4,9% до 4,1%.

EUR/USD

Пара EURUSD сьогодні продовжує відновлення, закріпившись вище за рівень підтримки 1,0749 і зберігаючи запас ходу до найближчої мети 1,0838 (пунктирний опір).На чотиригодинному графіку зростання пари EURUSD бачимо, що ціна закріпилася вище за проміжний пунктирний рівень 1,0780, що відкриває їй шлях до наступної мети 1,0838. Скоригувати цей сценарій може реакція долара США на сьогоднішній звіт щодо інфляції.

GBP/USD

Стерлінг виріс у вівторок, оскільки нові дані показали, що заробітна плата на британському ринку праці різко зросла, а безробіття несподівано знизилося, підкріпивши очікування, що Банк Англії продовжить підвищувати процентні ставки цього року.

В результаті котирування GBPUSD повернули частину вчорашніх втрат і все ще зберігають невеликий запас ходу до опору діапазону 1,2421 – 1,2647.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара повертається до вчорашніх максимумів. Їхнє оновлення відкриє котируванням шлях до наступного опору 1,2647.

USD/JPY

На денному графіку USDJPY технічна картина не зазнала істотних змін. Котирування залишаються на шляху до дзеркальної підтримки 138,73, тоді як альтернативним сценарієм буде відновлення рівня 140,21.На чотиригодинному графіку пара USDJPY котирування консолідуються під опором широкого висхідного каналу, звідки є можливість повернення до дзеркальної підтримки 138,73 і тестування її на міцність.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує торгуватися стримано, при цьому їй поки що вдається утриматися вище за рівень підтримки 1,3351. Якщо ця горизонталь встоїть, очікується відновлення, інакше ціна відправиться до пунктирної підтримки 1,3274.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що пробою рівня підтримки 1,3351 поки залишається хибним, а закріплення вище за нього створить передумови для відновлення до мети 1,3457.

Gold

Золото продовжує консолідуватися на тлі обережної динаміки долара США напередодні звіту щодо інфляції та засідання ФРС.

Котирування Gold знайшли підтримку на рівні 1949,80, що створює передумови для локального відновлення ціни до найближчого опору 1974,51. При цьому сильніший рівень підтримки залишається на позначці 1936,88 (відзначений пунктиром).

Brent

Ціни на нафту зросли у вівторок через очевидну гонитву за вигідними угодами на відскоку від сильного рівня підтримки, що дозволило частково повернути втрати попереднього торговельного дня.

Але зростання було обмеженим, оскільки інвестори зберігали обережність напередодні ключових рішень центральних банків щодо ставок та слабких економічних даних з Китаю.

Ціна марки Brent поки що тримається на рівні підтримки бокового діапазону 72,59 - 77,48, що все ще створює ймовірність того, що вчорашній пробій був хибним і ціна перейде до відновлення.

Поділіться цією новиною: