Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 12.12.2022

Долар США в понеділок торгується в зеленій зоні після того, як дані п'ятниці показали, що ціни виробників у США (PPI) зросли більше, ніж очікувалося, минулого місяця.

Це вказує на інфляційний тиск, що зберігається, і ймовірність того, що Федеральна резервна система продовжить утримувати відсоткові ставки на високому рівні.

Торгова сесія понеділка буде відносно спокійною щодо макроекономічних новин. Однак починаючи з вівторка на нас очікує насичене фон новин, у тому числі, засідання чотирьох центральних банків.

EUR/USD

Пара EURUSD вдруге відступає від опору бокового діапазону 1,0461 – 1,0606, схоже, формуючи подвійну вершину – розворотний ведмежий патерн. При досягненні підтримки 1,0406 можливий як ще один відскок вгору для малювання третьої вершини, так і пробою цього рівня і можливий злам висхідного тренду.На чотиригодинному графіку EURUSD у пари залишається достатній запас ходу до рівня підтримки 1,0461. Якщо подвійна вершина спрацює, після пробою цього рівня ціна може опуститись до мети 1,0350.

GBP/USD

Пара GBPUSD відскочила вниз від опору бокового діапазону 1,2068 - 1,2307, зберігаючи великий запас хід для низхідної корекції в цьому боковику. Тут також не виключено формування розворотної моделі подвійна/потрійна вершина.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара зберігає достатній технічний потенціал для ослаблення після розвороту рівня 1,2307. Проте насичений фон новин з боку Великобританії та США цього тижня можуть сприяти підвищеній волатильності та оновленню технічних орієнтирів.

USD/JPY

Пара USDJPY утрималася в рамках бокового діапазону 136,18 – 137,66 після помилкового пробою його підтримки. Зараз котирування мають запас ходу для відновлення до рівня 137,66 і, можливо, відскоку від нього вниз на перетині з опором низхідного каналу.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що розворот ціни в рамках низхідного тренду може статися, не сягаючи опору 137,66. Проте вже у вівторок вихід даних щодо інфляції у США може спровокувати сплеск волатильності та скоригувати технічні орієнтири.

USD/CAD

Пара USDCAD п'яту торгову сесію поспіль намагається пробити рівень опору бокового діапазону 1,3565 – 1,3661, але пробої виявляються хибними. Технічно сьогодні можливе ще одне падіння рівня 1,3565. Але якщо ціні все ж таки вдасться закріпитися вище горизонталі 1,3661, наступною метою для зростання буде рівень 1,3715.На чотиригодинному графіку USDCAD неможливість ціни закріпитися вище за рівень 1,3661 і локальний розворот вниз відкривають котируванням шлях для зниження рівня 1,3565.

Gold

Золото відступило від опору бокового діапазону 1765,25 – 1807,92 і знижується на тлі сьогоднішнього зміцнення долара США. Зараз котирування Gold мають достатній запас ходу до його підтримки.

Цей торговий тиждень буде насиченим для долара США, з яким золото торгується у зворотній кореляції. На цьому тлі вихід даних щодо інфляції у вівторок та засідання ФРС можуть спровокувати сплеск волатильності та оновлення технічних орієнтирів для дорогоцінного металу.

Brent

Ціни продовжують торгуватись у червоній зоні, консолідуючись під рівнем опору 77,48.

Тиск на ціну продовжує занепокоєння з приводу уповільнення зростання світового попиту, а також локального зростання долара США.

Наразі технічно котирування на нафту марки Brent зберігають великий запас ходу на південь до рівня 72,59. Альтернативним сценарієм може стати повернення ціни в діапазон 77,48 – 81,80.

 

Поділіться цією новиною: