Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 12.03.2024

У вівторок долар залишається загалом стабільним напередодні публікації даних щодо інфляції в США, які дадуть більше ясності щодо перспектив процентних ставок.

Звіт щодо інфляції у США за лютий вийде о 14:30. Очікується, що базовий індекс споживчих цін у місячному вирахуванні знизиться з 0,4% до 0,3%, а в річному – з 3,9% до 3,7%.

Індекс споживчих цін рік у рік, згідно з прогнозом, залишиться незмінним на рівні 3,1%, а від місяця до місяця зросте з 0,3% до 0,4%.

EUR/USD

Пара EURUSD так само тримається вище рівня 1,0903, зберігаючи достатній запас ходу до опору 1,1034 у разі завершення відкату.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо плавне зниження пари та невеликий запас ходу до рівня 1,0903. Якщо ця підтримка встоїть після сьогоднішніх новин, ціна буде мати можливість відновитися до найближчої мети на рівні п'ятничних максимумів.

GBP/USD

Пара GBPUSD впала до підтримки діапазону 1,2777 – 1,2866. Розворот вгору від рівня 1,2777 створить технічні передумови відновлення в зазначених межах. Альтернативним сценарієм буде закріплення під рівнем 1,2777, що відкриє парі шлях до області 1,2700.На чотиригодинному графіці GBPUSD поки неясно, чи встоїть рівень 1,2777 як підтримка. Реакція долара в парі на сьогоднішні новини, ймовірно, дозволить GBPUSD визначитися зі становищем навколо цієї горизонталі.

USD/JPY

У вівторок єна досягла найрізноманітнішого денного падіння щодо долара за місяць, оскільки останні коментарі японських чиновників послабили надії на неминучу зміну політики Банку Японії вже наступного тижня.

Пара USDJPY утрималася вище за підтримку 146,92, що створює технічні передумови для відновлення до найближчого пунктирного опору 148,50.На чотиригодинному графіку USDJPY відновлення від рівня 146,92 відкриває парі дорогу для зростання. Однак у разі волатильної реакції американської валюти на дані щодо інфляції ціна може повторно тестувати на міцність поточну підтримку.

USD/CAD

Пара USDCAD торгується поблизу підтримки бічного діапазону 1,3457 - 1,3565, звідки може сходити до будь-якої його меж.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що пара перейшла до консолідації в середині діапазону 1,3457 – 1,3565. Технічно ціна має запас ходу для відновлення. При цьому варто пам'ятати про можливу зміну цього сценарію у разі волатильної реакції долара США на звіт щодо інфляції.

Gold

Ціни на золото впали з майже рекордно високого рівня у вівторок, оскільки трейдери готувалися до ключового звіту інфляції в США, який може дати більше ясності щодо того, коли Федеральна резервна система може почати знижувати процентні ставки.

Котирування Gold відступили вниз від опору бокового діапазону 2144,33 - 2190,17, звідки залишається достатній запас ходу для його підтримки.

Brent

Ціни на нафту зросли на торгах у вівторок, оскільки геополітична напруга на Близькому Сході продовжує викликати занепокоєння. Однак зростання було обмежене через ведмежі настрої попиту та очікування щомісячних звітів нафтових агентств.

Проте технічна картина на графіку марки Brent залишається незмінною. Ціна все ще тримається в рамках діапазону 80,61 - 83,19 між двома пунктирами, із середини якого може сходити до будь-якої з кордонів.

Поділіться цією новиною: