Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 11.10.2022

Долар США продовжує зростання у вівторок на тлі втечі від ризику та побоювань щодо зростання відсоткових ставок та геополітичної напруженості.

Увага учасників ринку зосереджена на очікуваннях публікації протоколів FOMC та на статистиці з інфляції, які будуть опубліковані у середу та у четвер.

Тим часом новинний фон торгової сесії середовища буде обмеженим. Після того, як звіт з ринку праці Великобританії вранці не зміг підтримати стерлінг, локальне підвищення волатильності можливе о 21:35, коли відбудеться виступ голови Банку Англії Ендрю Бейлі.

EUR/USD

Пара EURUSD залишається під тиском долара, що зростає. Рівень підтримки 0,9700 досягнуто, сьогодні цей кордон тестується на міцність. Якщо закріплення під рівнем вдасться, наступною середньостроковою метою на південь буде підтримка 0,9551.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо спробу пари закріпитися під рівнем 0,9700, але говорити про підтвердження його опору поки що передчасно. Якщо закріплення нижче все ж таки вдасться, ціна продовжить падіння до найближчого рівня 0,9656.

GBP/USD

Пара GBPUSD другий день підтверджує як опір рівень 1,1105. Дані щодо зайнятості у Великій Британії сьогодні хоч і виявилися кращими за очікування, все ж викликають побоювання з приводу зростання інфляції. На цьому фоні за підтримки сильного долара GBPUSD відкрито шлях для подальшого падіння в область 1,0900.На чотиригодинний графік GBPUSD бачимо планомірне зниження пари після закріплення під опором 1,1105. Наразі у пари залишається достатній запас ходу до найближчої підтримки 1,0894, зазначеної пунктиром.

USD/JPY

Японська єна залишається під тиском, коливаючись поблизу рівня, який викликав інтервенцію минулого місяця. Головний секретар кабінету міністрів Японії Мацуно у вівторок підтвердив готовність уряду втрутитися, заявивши, що вони зроблять «відповідні кроки щодо надмірних валютних рухів».

Проте пара USDJPY поки що не оновила максимум від 22 вересня на позначці 145,89 і продовжує торгуватися вище за рівень 144,97.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що ціна обережно розгортається від локального рівня опору 145,89 сформованого максимумами від 22 вересня. Від нього котирування мають запас ходу на південь до підтримки коридору 144,97 - 145,89.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує зміцнення на тлі зростання долара США та локального зниження канадського долара після послаблення нафтових цін.

Котирування піднялися вище за рівень 1,3794 і намагаються оновити максимуми від 30 вересня. Якщо закріпитися вище за них вдасться, наступною метою для зростання пари буде опір 1,4001.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо спробу пари закріпитися вище за локальний рівень опору 1,3840, зазначений пунктиром. Якщо закріплення вдасться, зростання може продовжитись. Альтернативним сценарієм буде зниження підтримки 1,3794.

Gold

Золото продовжує знижуватися, корелюючи зі зростанням американської валюти. Так рівень підтримки 1679,91 був пробитий і ціна досягла проміжної горизонталі 1659,87, зазначеної пунктиром.

Якщо і цей рівень буде пробити, наступною метою зниження буде підтримка 1646,59. Тиск на котирування дорогоцінного металу цього тижня може зберігатися у разі яструбиного тону протоколів FOMC і сильних даних щодо інфляції в США.

Brent

Ціни на нафту перейшли до зниження через побоювання щодо рецесії. Також спалах випадків захворювання на COVID-19 у Китаї викликали стурбованість з приводу світового попиту.

На цьому фоні котирування Brent перейшли у торговий діапазон 92,05 – 94,84. Якщо його підтримка не витримає, наступною метою на південь буде рівень підтримки 88,50.

Поділіться цією новиною: