Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 11.03.2024

Долар США залишається під тиском після падіння минулого тижня. У п'ятницю змішані дані щодо ринку праці США підвищили шанси на зниження ставок ФРС у червні.

Кількість робочих місць у несільськогосподарському секторі збільшилася на 275 000 робочих місць минулого місяця. Дані за січень були переглянуті у бік зниження та показали, що створено 229 000 робочих місць замість 353 000, як повідомлялося раніше. Рівень безробіття несподівано збільшився з 3,7% до дворічного максимуму 3,9%.

EUR/USD

Пара EURUSD тримається вище за рівень 1,0903, зберігаючи достатній запас ходу до опору 1,1034.На чотиригодинному графіку EURUSD зважаючи на мізерне новинне тло понеділка торги можуть продовжуватися в рамках максимумів і мінімумів п'ятничної денної свічки.

GBP/USD

Пара GBPUSD досягла опору діапазону 1,2777 - 1,2866, але поки що не змогла вийти з нього вгору. Якщо ж закріпитися вище за рівень 1,2866 вдасться, ціна може продовжити зростання до мети 1,2989.На чотиригодинному графіку GBPUSD поки що неясно, чи буде рівень 1,2866 тестуватися на міцність. Як локальні технічні орієнтири варто розглядати максимуми і мінімуми торгової сесії п'ятниці.

USD/JPY

Єна виросла по відношенню до долара на тлі спекуляцій, що розширюються, про те, що Банк Японії скоро перейде до відмови від негативних ставок, а також у передбаченні неминучого зниження ставок Федеральною резервною системою США.

Пара USDJPY тестує на міцність рівень підтримки 146,92. Якщо ціна закріпиться під цим рівнем та оновить лютневі мінімуми, можливе зниження до наступної на південь мети 144,97.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо передумови закріплення ціни під рівнем 146,92. Найближчою метою на південь є пунктирна підтримка 145,95.

USD/CAD

Канадський долар ослаб по відношенню до свого американського аналога в п'ятницю, але втримав більшу частину досягнутого на тижні зростання, оскільки більший, ніж очікувалося, зростання кількості робочих місць усередині країни підтвердило думку про те, що Банк Канади не поспішає знижувати відсоткові ставки.

Пара USDCAD утрималася вище за підтримку 1,3457, і якщо цей рівень встоїть, можливе відновлення до найближчої мети 1,3565.На чотиригодинному графіку USDCAD пара відступила від п'ятничних максимумів у середині діапазону 1,3457 – 1,3565, і від поточних значень локально може сходити до підтримки будь-якої з його меж.

Gold

Ціни на золото в понеділок взяли перепочинок після рекордного зростання, викликаного охолодженням ринку праці США та заявами Федеральної резервної системи. Учасники ринку очікують звіту щодо інфляції в США, щоб отримати свіжі підказки про терміни зростання зниження ставок.

Котирування Gold досягли опору бокового діапазону 2144,33 - 2190,17. Якщо подолати рівень 2190,17 не вдасться, ціна може знизитись до підтримки коридору.

Brent

Ціни на нафту на початку торгової сесії понеділка продовжили падіння минулого тижня на тлі побоювань з приводу повільного попиту в Китаї, хоча геополітичний ризик навколо Близького Сходу і Росії, що зберігається, обмежив зниження.

До середини європейської сесії котируванням марки Brent вдалося повернути частину позицій. При цьому ціна все ще тримається в рамках діапазону 80,61 – 83,19 між двома пунктирами, зберігаючи невеликий запас ходу для його підтримки.

Поділіться цією новиною: