Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 10.11.2023

Долар США продовжує відновлення після того, як голова ФРС Джером Пауелл та інші чиновники ФРС остудили ринкові очікування піку ставок у США.

Багато політиків ФРС, включно з Пауеллом, заявили в четвер, що вони все ще не впевнені, що відсоткові ставки досить високі, щоб завершити боротьбу зі зростанням інфляції. Ці коментарі були сприйняті ринками як яструбині і підтримали американську валюту.

EUR/USD

EURUSD повернулася до зниження і опустилася нижче за пунктирний рівень 1,0695, зберігаючи запас ходу на південь до рівня 1,0606.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що зниження ціни може продовжитися, якщо котирування зможуть закріпитися нижче за тридевні мінімуми. Середньостроково ціна має потенціал зниження в коридорі 1,0536 - 1,0695 між двома пунктирами.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує падіння від рівня 1,2307 на тлі зростання долара США. У ціни ще залишається достатній запас ходу підтримки 1,2068.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що пара досягла середини діапазону 1,2068 – 1,2307, звідки ослаблення може продовжитись, якщо американська валюта продовжить зростання.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує зростання, під час якого майже досягнуто максимумів від 31 жовтня. Оновлення цих екстремумів та закріплення вище відкриє парі шлях для зростання в область 153 ієн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY пара наблизилася до максимумів минулого тижня (151,70) і зберігає запас ходу до опору висхідного каналу. Якщо ж оновити недавні екстремуми не вдасться, котирування можуть відкотити до підтримки 150 єн за долар.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує відновлюватися, намагаючись закріпитися вище за рівень 1,3794. Якщо ця горизонталь встоїть, наступною метою зростання буде рівень опору 1,3862.На чотиригодинному графіку USDCAD пара перейшла до консолідації вище за рівень 1,3794. Для подальшого зростання в коридорі 1,3794 – 1,3862 пари необхідно оновити максимуми тижня та закріпитися вище.

Gold

Золото залишається під тиском, оскільки американська валюта, з якою дорогоцінний метал торгується у зворотній кореляції, продовжує відновлення на тлі яструбиної риторики ФРС.

Котирування Gold зупинилися на рівні підтримки бокового діапазону 1974,51 – 1949,80. Якщо ослаблення продовжиться, наступною метою зниження буде локальна пунктирна підтримка 1936,88. Альтернативним технічним сценарієм буде відновлення у поточному діапазоні.

Brent

Ціни на нафту трохи зросли в п'ятницю, але залишаються під тиском третій тиждень, оскільки побоювання з приводу перебоїв у постачаннях через конфлікт між Ізраїлем та ХАМАС затихли, що призвело до відновлення побоювань щодо попиту.

Ціна на суміш марки Brent залишається в середині бокового діапазону 77,48 – 81,80, продовжуючи спроби відновитись до його верхньої межі.

Поділіться цією новиною: