Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 10.03.2023

Долар США продовжує коригуватись проти кошика валют після зростання у вівторок. Тим часом учасники ринку очікують на публікацію звіту із зайнятості в США сьогодні, що, ймовірно, викличе підвищення волатильності американської валюти, а також може призвести до оновлення технічних орієнтирів.

Звіти щодо ринків праці США та Канади будуть опубліковані о 15:30.

Зміна кількості зайнятих у несільськогосподарському секторі (Nonfarm Payrolls) прогнозується на рівні 200 тисяч проти 517 тисяч у минулому періоді. Рівень безробіття при цьому становитиме 3,4%, як і минулого періоду.

Одночасно зміна зайнятості в Канаді прогнозується на рівні 10 тисяч проти 150 тисяч місяцем раніше. При цьому очікується зростання безробіття з 5,0% до 5,1%.

EUR/USD

Пара EURUSD після відскоку вгору від підтримки, сформованої мінімумами 24-27, досягла проміжного рівня опору 1,0606. При його пробою та закріпленні вище наступною метою для зростання буде пунктирний рівень опору 1,0695. Проте реакція долара США на сьогоднішній звіт із зайнятості може скоригувати цей сценарій.На чотиригодинному графіку EURUSD пара консолідується під рівнем опору 1,0606. Становище ціни щодо цього кордону, ймовірно, проясниться після виходу даних ринку праці США.

GBP/USD

Пара GBPUSD під час дводенного зміцнення піднялася вище за рівень підтримки 1,1904 і зберігає технічний потенціал зростання до найближчого опору 1,2068.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що пара досягла опору низхідного тренду. Технічно є можливість розвороту від нього вниз і подальше падіння. Альтернативним сценарієм буде вихід з даунтренду вгору з подальшим відновленням рівня 1,2068.

USD/JPY

Єна впала більш ніж на 0,6% після того, як Банк Японії залишив монетарну політику без змін на останньому засіданні під головуванням Харухіко Куроди перед його відставкою у квітні.

Пара USDJPY відскочила вгору від підтримки бокового діапазону 136,18 - 137,66, в якому ще залишається запас ходу до опору.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що ціна відскочила вгору від підтримки локального висхідного каналу і може продовжити зростання до рівня 137,66, якщо реакція долара США на публікацію звіту із зайнятості сьогодні не призведе до оновлення технічних орієнтирів.

USD/CAD

Пара USDCAD протягом п'ятиденного зростання досягла рівня опору 1,3862. Сьогодні пара може торгуватися з підвищеною волатильністю через одночасну публікацію звітів з ринків праці США та Канади. Наступною метою зростання служить рівень 1,4000. А якщо ціна впаде, найближчими рівнями підтримки будуть 1,3794 та 1,3715.На чотиригодинному графіку USDCAD пара відступила від опору 1,3862. Якщо ціна опуститься нижче за мінімуми торгової сесії четверга, можна очікувати подальшого зниження до підтримки 1,3715.

Gold

Золото, отримавши підтримку зниження долара США, продовжує відновлення. Котирування дорогоцінного металу піднялися вище рівня 1829,19.

На денному графіку намітилася розворотна фігура подвійне дно з лінією шиї на рівні 1857,81 (відзначено пунктиром). До цієї мети пара ще має запас ходу. За його досягненні можливий розворот на формування третього дна.

Якщо рівень 1857,81 буде пробити, котирування Gold можуть продовжити зростання до наступної мети 1908,66.

Brent

Нафта падає четверту торгову сесію поспіль на тлі побоювань щодо перспективи різкого підвищення відсоткових ставок у США, що сповільнить зростання та вдарить попит на паливо.

Котирування марки Brent досягли підтримки симетричного трикутника, закріпившись нижче за рівень 81,80. Звідси можливий вихід ціни вниз із потенціалом ослаблення рівня 72,59. Або ціна продовжить торгуватися всередині трикутника, повернувшись до опору в області горизонтального рівня 85,62.

Поділіться цією новиною: