Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 10.02.2023

Долар у п'ятницю повернув частину позицій після вчорашнього падіння. Інвестори виявляють обережність напередодні даних щодо інфляції в США наступного тижня, побоюючись уповільнення економічного зростання та збереження високих темпів підвищення ставок ФРС.

Стримана динаміка долара США, швидше за все, призведе до того, що валютний ринок збереже бічну динаміку у п'ятницю через відсутність ключових даних та виступів членів ФРС.

З боку Канади важливо звернути увагу на звіт ринку праці, який вийде о 15:30. Зміна зайнятості очікується на рівні 15,0 тисяч проти 104,0 тисяч місяцем раніше. Рівень безробіття, при цьому, за прогнозом, зросте з 5,0% до 5,1%.

При відхиленні фактичних значень від очікуваних волатильність канадського долара може підвищуватися в моменті.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує консолідацію біля рівня підтримки висхідного тренду. При цьому межами локального коридору торгів залишаються локальна підтримка 1,0695 та опір 1,0777 (відзначені пунктирами). До кінця тижня така бічна динаміка може продовжуватись.На чотиригодинному графіку EURUSD пара відпрацювала обидві межі боковика 1,0695 - 1,0777, відскочивши в четвер від його опору та зберігаючи невеликий запас ходу до нижнього кордону. Якщо не виникне раптових каталізаторів волатильності, ціна може розгорнутися вгору, досягнувши підтримки 1,0695.

GBP/USD

Пара GBPUSD відновлюється в рамках широкого висхідного тренду. Котирування пробили рівень опору 1,2068, але поки неясно, чи закріпиться ціна вище за нього. Якщо під час відкату котирування підтвердять горизонталь як підтримку, парі буде відкрито шлях до наступної мети 1,2307.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо відкат після вчорашнього зростання, який може завершитися розворотом від рівня підтримки 1,2068, що підтвердить бичачий сценарій. А якщо ні, то котирування можуть знизитися до локального рівня підтримки 1,1990, зазначеного пунктиром.

USD/JPY

Єна сьогодні знизилася проти долара США і наступного тижня буде чутливою до новин. Уряд Японії планує подати до парламенту 14 лютого нового кандидата на посаду керуючого Банку Японії та двох кандидатів у заступники керуючого, що може бути волатильно сприйнято ринком.

Тим часом пара відпрацьовує локальний бічний діапазон 130,56 – 132,70 між двома пунктирами. Після відскоку вгору від підтримки і пари залишається запас ходу вгору.На чотиригодинному графіку відскок пари USDJPY вгору від підтримки 130,56 відкриває котируванням шлях до найближчого пунктирного опору 132,70, до якого ціна ще має достатній запас ходу.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує спроби пробити рівень опору 1,3351. Але поки що підстав говорити про закріплення вище за нього немає. Якщо пробою виявиться хибним, все ще збережеться можливість ослаблення підтримки 1,3351 або мінімумів тижня.

Проте реакція канадського долара на звіт із зайнятості може скоригувати технічну картину пари.На чотиригодинному графіку USDCAD низхідний тренд зламаний. При цьому сформовано бічний тренд 1,3384 – 1,3476. Від сьогоднішніх даних із Канади залежатиме, чи вийде ціна з коридору вгору, чи розгорнеться в ньому.

Gold

Ціни на золото все ж таки не змогли закріпитися вище рівня 1873,50. Усі спроби пробою цієї горизонталі виявилися помилковими, що підтвердило її як опір.

Сьогодні оновлення тижневих мінімумів створює передумови подальшого ослаблення ціни. У котирувань Gold залишається великий запас ходу підтримки 1829,19.

Brent

Ціни на нафту, досягнувши сильного рівня опору, розвернулися вниз, хоча тижнева динаміка залишається позитивною. Ринок продовжує вагатися між побоюваннями рецесії у США та сподіваннями на сильне відновлення попиту на паливо у Китаї, найбільшому світовому імпортері нафти.

Ціна на суміш марки Brent відскочила вниз від опору бокового діапазону 81,80 – 85,62. Технічний потенціал ослаблення до його нижньої межі є.

Поділіться цією новиною: