Зростання роздрібної торгівлі сприяло підйому S&P 500

Американські фондові індекси у вівторок закрилися зростанням, оскільки квартальні результати компанії Home Depot і дані про роздрібні продажі в США сигналізували про хороший рівень споживання і послабили занепокоєння щодо того, що Федеральній резервній системі, можливо, доведеться зробити агресивні кроки для боротьби з інфляцією, що росте.

Дані показали, що роздрібний продаж у жовтні зріс на 1,7% - найшвидшим темпом з березня. Показник перевищив прогноз у 1,4%, що вказує на те, що американці почали робити покупки до свят наперед, щоб уникнути дефіциту товарів в умовах проблем із ланцюжками постачання.

Акції Home Depot підскочили на 5,73% після того, як компанія звітувала про продажі, що перевищили прогнози, чому сприяв високий попит на будівельні матеріали та інструменти.

"Це дає людям зітхнути з полегшенням, оскільки перспективи роздрібної торгівлі все ще досить райдужні", - сказав Брайан Якобсен, старший інвестиційний стратег Allspring Global Investments.

"Перспективи такі, що ціни зростають, але споживчі витрати, як і раніше, високі, і схоже, що ланцюжки поставок напружені, але ми все ж таки можемо доставити товари на полиці магазинів".

Промисловий індекс Dow Jones зріс на 0,15% до 36.142,22, індекс S&P 500 – на 0,39% до 4.700,9, а індекс Nasdaq Composite піднявся на 0,76% до 15.973,86.

17.11.2021

Поделитесь этой новостью: