Золото дешевшає через зміцнення долара

Ціни на золото продовжують знижуватися третій день поспіль у четвер на тлі зростання долара і прибутковості казначейських облігацій США. Багато інвесторів обережні в очікуванні виступу глави Федрезерву Джерома Пауелла на симпозіумі в Джексон-Хоул і можливих сигналів про згортання стимулів.

Спотова ціна на золото до 12:45 за Києвом знизилася на 0,31% до $1.785,1 за тройську унцію.

Пауелл виступить на щорічному економічному симпозіумі ФРС у п'ятницю. Інвестори сподіваються отримати уявлення про можливі плани регулятора згорнути заходи економічної підтримки, в той час як поширення дельта-штаму коронавируса продовжує викликати занепокоєння.

Індекс долара виріс на 0,1%, вчинивши тиск на золото, в той час як прибутковість 10-річних казначейських облігацій США утримується поблизу двотижневого максимуму.

"Значного зміни цін на золото напередодні виступу Пауелла не очікується, і якщо прибутковість продовжить рости, золото може ще більше впасти до $1.760", - сказав Майкл Хьюсон з CMC Markets UK.

"Хоча увага перемикається на Джексон-Хоул, важко зрозуміти, як він (Пауелл) може внести більше ясності щодо термінів згортання стимулів, поки ми не знаємо, як буде виглядати звіт про зайнятість на наступному тижні".

Дані про щотижневі заявки на допомогу з безробіття в США і ВВП за другий квартал будуть опубліковані в четвер о 15:30 за Києвом.

Паладій подешевшав на 1,19% до $2.400,73 за унцію, срібло знизилося на 0,8% до $23,67 за унцію. Ціна на платину опустилася на 0,88% до $987,65.

26.08.2021

Поделитесь этой новостью: