Японські індекси зростають слідом за Уолл-стріт перед засіданнями центробанків

Японські акції закрилися зростанням у понеділок за стрибком Уолл-стріт, при цьому акції техсектора очолили підйом на тлі впевненості інвесторів у відновленні економіки.

Індекс Nikkei виріс на 0,71% до 28.640,49 пункту, піднявшись вперше за три сесії. Ширший індекс Topix додав 0,13% до 1.978,13 пункту.

S&P 500 досяг рекордного максимуму на момент закриття торгів у п'ятницю, хоча дані вказали на прискорення інфляції, яка триває, що стало ще одним аргументом на користь посилення грошово-кредитної політики.

Інвестори, схоже, упевнені, що ринки впораються з усім, що може статися на численних засіданнях центробанків цього тижня, включаючи ймовірність раннього згортання стимулів у США.

Також цього тижня засідання проведуть Європейський центральний банк, Банк Англії та Банк Японії. Усі регулятори рухаються до нормалізації політики у своєму власному, часто вкрай повільному темпі.

"Інвесторів заспокоїла позитивна реакція ринку акцій США на дані про споживчі ціни, тому японський ринок сьогодні виріс", - сказав Соїті Арісава з IwaiCosmo Securities.

Акції пов'язаних з виробництвом чіпів Tokyo Electron та Advantest зросли на 1,37% та 2,37% відповідно, папери виробника кондиціонерів Daikin Industries піднялися на 1,66%.

13.12.2021

Поделитесь этой новостью: