Японські індекси виросли вслід за Уолл-стріт після виступу Пауелла

Японські індекси зросли в середу, оскільки інвестори розхопили акції, що подешевшали після того, як не настільки яструбині коментарі голови Федеральної резервної системи США Джерома Пауелла допомогли Уолл-стріт відновити позиції.

Індекс Nikkei закрився підйомом на 1,92% на позначці 28.765,66, що є найбільшим денним приростом з 21 грудня, а ширший індекс Topix зріс на 1,64% до 2.019,36 після зниження протягом трьох сесій поспіль.

Підйом очолили акції Inpex Corp, SoftBank Group Corp та Sumco Corp, що подорожчали на 6,77%, 6,03% та 5,33% відповідно. Лідерами зниження стали папери Eisai Co Ltd, Tokyo Gas Co Ltd та Shinsei Bank Ltd, що подешевшали на 2,6%, 1,52% та 1,46% відповідно.

"Коментарі Пауелла були не такими "яструбиними", як ми очікували, і це сприяло зростанню американських акцій, а японський ринок наслідував їх приклад, - сказав Ікуо Міцу з Aizawa Securities. - Але цей імпульс може продовжитися недовго, тому що є ще статистика про споживчих цінах у США, і в залежності від неї американський ринок може знизитися, що вплине і на японський ринок.

Дані про споживчу інфляцію в США будуть опубліковані о 15:30 за Києвом. Очікується, що базовий індекс споживчих цін за грудень становитиме 7% у річному обчисленні, що посилить аргументи на користь швидкого підвищення ставок.

12.01.2022

Поделитесь этой новостью: