Японські індекси підскочили на 2%, побоювання про штам омікрон ослабли

Японський індекс Nikkei продемонстрував найсильніше зростання більш ніж за місяць у вівторок, оскільки побоювання про небезпеку штаму омікрон ослабли, що підштовхнуло інвесторів до скуповування паперів, що подешевшали, таких як акції SoftBank Group і компаній, пов'язаних з туризмом.

Індекс Nikkei виріс до закриття на 1,89% до 28.455,60, показавши найсильніший одноденний приріст із листопада. Ширший індекс Topix підскочив на 2,17% до 1.989,85.

Японські акції повторили динаміку Уолл-стріт, де інвестори вітали оптимістичні коментарі головного інфекціоніста США про новий штам коронавірусу.

Папери глобального інвестора в технології SoftBank Group, що на попередній сесії відтягували Nikkei вниз, підскочили у вівторок на 7,94%.

Акції, які виграють від відновлення економічної діяльності, також піднялися: акції авіакомпаній та залізничних операторів очолили зростання серед 33 галузевих субіндексів, збільшившись на 4,17% та 3,06% відповідно.

"Глобальні ринки були волатильними. Але ця нестабільність свідчить про те, що ринок рухається за рахунок короткострокових ставок інвесторів", - сказав Сігетосі Камада з Tachibana Securities.

Nippon Suisan Kaisha подешевшала на 5,6%, очоливши зниження. Папери Z Holdings просіли на 2,7%, а акції Konami Holdings – на 1,29%.

07.12.2021

Поделитесь этой новостью: