Японські акції закрилися в мінусі через побоювання про поширення коронавірусу

Японські фондові індекси закрилися зниженням у четвер через побоювання, що відновлення зростання числа випадків COVID-19 призведе до продовження обмежень і сповільнить відновлення економіки.

Індекс Nikkei знизився на 0,29% до 28.707,04 пункту. Більш широкий індекс Topix знизився на 0,22% до 1.939,21 пункту.

Японія, ймовірно, продовжить на два тижні або більше заходи для стримування поширення коронавірусу в столичному регіоні, оскільки число випадків зараження зростає, а до початку літніх Олімпійських ігор в Токіо залишається менше місяця.

"Інвестори утримуються від ставок, оскільки хвилюються через відновлення поширення коронавірусу", - сказав Соїті Арісава з IwaiCosmo Securities.

"Акції, що зміцнилися в минулому місяці завдяки очікуванням відновлення економіки, втрачають запал. Але деякі інвестори купують акції, які недооцінені порівняно з американськими аналогами, і це стримує падіння".

Акції технологічних компаній очолили зниження на Nikkei: папери SoftBank Group подешевшали на 0,63%, акції виробника устаткування для виробництва чіпів Advantest - на 1,8%, а виробника медичного обладнання Terumo - на 1,53%.

01.07.2021

Поделитесь этой новостью: