Японські акції в мінусі на тлі побоювань через омікрон, SoftBank впав

Японські акції у понеділок закінчили торги зниженням, оскільки побоювання з приводу збитків від коронавірусного штаму омікрон нівелювали зростання акцій великих технологічних компаній; акції SoftBank Group очолили групу аутсайдерів.

Індекс Nikkei знизився на 0,37% - до 28.676,46 пункту. Ширший індекс Topix знизився на 0,45% до 1.977,90 пункту. З початку місяця Nikkei виріс на 3,45%.

Підйом у технологічному секторі очолили акції Tokyo Electron та Nikon Corp, що подорожчали на 2,09% та 1,98%. Лідерами загального зниження на фондовому ринку стали папери Z Holdings Corp та SoftBank Group.

Акції глобального технологічного інвестора SoftBank Group впали на 2,96% на тлі новин про те, що банк Credit Suisse через американські суди запитує інформацію, яка може призвести до подання судового позову у Великій Британії проти SoftBank з вимогою повернути кошти інвесторів, які постраждали від краху фінансової компанії Greensill.

"У нас немає подій, що рухають ринок, ні в країні, ні за кордоном, і багато інвесторів все ще у відпустці, важко робити активні ставки", - сказав Сігетосі Камада з Tachibana Securities.

Обсяг торгів акціями на головному майданчику Токійської фондової біржі становив 0,78 мільярда, порівняно із середнім показником 1,19 мільярда за останні 30 днів.

"У такій обстановці інвестори вирішили зробити ставку на певну групу акцій, які були пов'язані з виробниками чіпів, а будь-які інші акції продавалися під приводом побоювань через омікрон", - додав Камада.

27.12.2021

Поделитесь этой новостью: