Японські акції трохи виросли у вівторок

Японські фондові індекси закінчили сесію вівторка в невеликому плюсі, втративши більшу частину набраних на початку торгів позицій через відсутність будь-яких важливих сигналів для руху ринку. При цьому зростання акцій компаній, які дали оптимістичні прогнози, підтримали настрої.

Індекс Nikkei зріс на 0,11% - до 29.808,12 пункту. Ширший індекс Topix додав 0,11% до 2.050,83 пункту. З початку листопада Nikkei виріс на 3,17%.

"Акції рухалися на початку сесії через очікування переговорів між США та Китаєм, але в іншому було важко знайти причини для торгівлі сьогодні", - сказав Сігетосі Камада з Tachibana Securities.

"Однак ринок виріс завдяки зміцненню акцій, пов'язаних з виробництвом чіпів, та автомобілебудівного сектору, чиї прогнози виявилися не такими, як очікували інвестори".

Акції автовиробника Subaru підскочили на 5,22% після того, як JPMorgan Securities підвищила свою рекомендацію та цільову ціну.

Папери Toyota Motor зросли на 1,88%. Автовиробник повідомив минулого тижня, що почав надолужувати відставання у виробництві, щоб виконати свій план випуску 9 мільйонів автомобілів по всьому світу за поточний фінансовий рік.

16.11.2021

Поделитесь этой новостью: