Японські акції пішли в мінус за техсектором перед ФРС

Японський індекс Nikkei закрився в мінусі в середу, оскільки технологічні акції впали слідом за Уолл-стріт на тлі побоювань щодо жорсткості політики Федеральної резервної системи та напруженості навколо України.

Nikkei знизився на 0,44% до 27.011,33 пунктів після падіння до 13-місячного мінімуму раніше в ході сесії.

Ширший індекс Topix знизився на 0,25% до 1.891,85 пункту.

Підйом очолили акції Suzuki Motor Corp, Nintendo Co Ltd та DOWA Holdings Co Ltd, що подорожчали на 5,77%, 4,36% та 3,48% відповідно. Лідерами зниження стали папери Idemitsu Kosan Co Ltd, Shionogi & Co Ltd та Ricoh Co Ltd, що подешевшали на 9,35%, 5,77% та 5,33% відповідно.

Основні фондові індекси США знизилися у вівторок за техсектором на тлі невизначеності навколо все більш "яструбиної" ФРС і зростання геополітичної напруженості.

Інвестори чекають від Федрезерва ясності щодо термінів та траєкторії підвищення ставок для боротьби з інфляцією. Підсумки дводенного засідання будуть оголошені о 21.00 за Києвом, прес-конференція голови ФРС Джерома Пауелла розпочнеться о 21.30 за Києвом.

"Інвестори просто чекають закінчення засідання ФРС, і те, якою буде динаміка ринку після цього, повністю залежатиме від підсумків засідання", - сказав Такатосі Ітосіма з Pictet Asset Management.

"Якщо дивитися на сьогоднішній розпродаж, ринок очікує яструбиного кроку, і питання в тому, наскільки яструбиною буде ФРС".

26.01.2022

Поделитесь этой новостью: