Xiaomi потіснила Apple в гонці з продажу смартфонів

Китайський виробник смартфонів Xiaomi в другому кварталі 2021 вперше посів друге місце в рейтингу світових лідерів з продажу мобільних гаджетів. Про це пише CNBC з посиланням на дані компанії Canalys.

На чолі списку опинилася південнокорейська Samsung, на яку довелося 19% поставлених смартфонів. Xiaomi - на другій сходинці з 17%. Розробнику телефонів вдалося потіснити на третє місце Apple, частка якої становила 14%.

Зростання продажів смартфонів Xiaomi стимулювало стрімке завоювання компанією світового ринку. Обсяг поставок організації в Латинську Америку збільшився більш ніж на 300%, в Африку - на 150%, в Західну Європу - на 50%. При цьому середні ціни які встановлює Xiaomi приблизно на 40% нижче, ніж у Samsung, і на 75% нижче, ніж у Apple.

Крім того, тепер Xiaomi взяла курс на ринок дорогих товарів. Раніше в цьому році вона випустила Mi 11 Ultra, смартфон преміум-класу, вартість якого становить 5999 юанів ($928).

Також компанія активно прагне розвиватися в нових областях бізнесу. У березні китайський IT-гігант оголосив про плани запустити виробництво електромобілів і інвестувати $10 млрд в цю сферу протягом наступних 10 років.

19.07.2021

Поделитесь этой новостью: