Wells Fargo за $37 млн врегулював позов про шахрайство

У понеділок Міністерство юстиції США подало позов, що звинувачує один з найбільших банків на Уолл-стріт - Wells Fargo - в тому, що той з 2010 по 2017 рік завищував комісію за операції з іноземною валютою для 771 корпоративного клієнта, повідомляє CNBC.

Wells Fargo звинуватили в тому, що банк спочатку повідомляв про комісію з певним фіксованими ставками, але потім стимулював продавців валюти «завищувати ціну для клієнтів». Після цього банк просто приховував від клієнтів той факт, що отримує завищену плату, і на його рахунок текли мільйони доларів валютної виручки, на яку він не мав права.

Для досудового врегулювання позову Wells Fargo заплатив $37 млн, і велика частина в розмірі $35,3 млн буде повернута постраждалим комерційним клієнтам банку, а інформатор, який порушив справу в 2016 році, Пол Дж. Кон отримає $1,6 млн.

На цій новині акції Wells Fargo впали менш ніж на 1% на денних торгах.

У 2019 банк найняв нового генерального директора, Чарльза Шарфа, щоб той владнав багато юридичних проблем, що почалися зі скандалу з фальшивими акаунтами в 2016 році. Йому дісталася непроста спадщина - тільки на початку цього місяця банк зазнав штрафу на $250 млн.

28.09.2021

Поделитесь этой новостью: