Walt Disney завершила перший квартал 2022 фінроку з рекордним виторгом і чистим прибутком понад $1 млрд

Чистий прибуток Walt Disney Co. (США) за квартал, який завершився 1 січня, склав $1,15 млрд, або 63 центи з розрахунку на акцію, порівняно з $29 млн, або 2 центами на акцію, отриманими за порівняний період роком раніше.

Скоригований прибуток підскочив до $1,06 на акцію з 32 центів роком раніше, повідомляється в прес-релізі найбільша у світі компанія у сфері розваг та медіа.

Виторг виріс більш ніж на 34% до $21,82 млрд з $16,25 млрд.

Опитані FactSet аналітики в середньому очікували, що компанія отримає скоригований прибуток у розмірі 74 центів на акцію при виручці $20,27 млрд.

Виручка підрозділу, що займається медіабізнесом та розвагами, збільшилася на 15% - до $14,59 млрд, трохи випередивши консенсус-прогноз.

Зростання забезпечило активний приплив нових користувачів відеосервісів: кількість передплатників сервісу Disney+ зросла за квартал на 11,8 млн і до кінця першого фінкварталу досягла 129,8 млн. Загальна кількість передплатників усіх стримінгових платформ компанії, включаючи ESPN+ та Hulu, досягла 196,4 млн.

Опитані FactSet аналітики очікували, що кількість передплатників Disney+ становитиме 124,7 млн, загальна кількість – 191,1 млн.

У сегменті, що включає кінобізнес, виручка склала $2,43 млрд при прогнозі в $2,27 млрд. Виручку підтримав касовий успіх фільму "Людина-павук: Немає шляху додому", спродюсованого спільно з Sony.

Виручка підрозділу, що керує тематичними парками та круїзними судами, а також займається випуском споживчих товарів та відеоігор, у минулому кварталі злетіла більш ніж удвічі і склала $7,23 млрд. Показник став рекордним в історії компанії і перевищив консенсус-прогноз, що становив $6,36 млрд.

Таке значне зростання пояснюється відновленням роботи парків розваг після завершення локдаунів, запроваджених для стримування пандемії.

Котирування акцій Walt Disney на додаткових торгах у четвер злетіли на 8%. Капіталізація компанії з початку року знизилася на 8%, тоді як фондовий індекс Dow Jones Industrial Average за цей період втратив 2%.

10.02.2022

Поделитесь этой новостью: