Walmart Inc повідомив про партнерство з Microsoft для покупки американських активів TikTok

У четвер ритейлер Walmart Inc повідомив про партнерство з Microsoft для покупки американських активів TikTok, розкривши свої плани через кілька годин після повідомлення про відставку глави відеосервісу.

Глава TikTok Кевін Майер покинув компанію менш ніж через три місяці після початку роботи і через кілька днів після того, як компанія подала в суд на адміністрацію президента Дональда Трампа через заборону в США.

Власник TikTok компанія ByteDance має намір почати ексклюзивні переговори з потенційним покупцем протягом найближчих 24-48 годин і підписати угоду до 15 вересня, повідомили Рейтер джерела, знайомі з цим питанням.

ByteDance відмовилася від коментарів.

Walmart високо оцінила інтеграцію потенціалу TikTok в сфері онлайн-торгівлі і реклами на інших ринках і повідомила, що тристороннє партнерство може принести цю інтеграцію в США. Угода допоможе Walmart охопити клієнтів через віртуальні та фізичні канали продажів, а також збільшити її онлайн-майданчик і рекламний бізнес. Акції Walmart завершили торги четверга зростанням на 4,5%.

"Ми впевнені, що партнерство Walmart і Microsoft виправдає очікування користувачів TikTok в США і в той же час розвіє побоювання державних регулюючих органів США", - йдеться в заяві Walmart.

28.08.2020

Поделитесь этой новостью: