Виручка Danone знизилася на 9,4%

У першому кварталі 2021 року виручка Danone SA знизилася на 9,4% і склала 5,567 млрд євро в порівнянні з 6,242 млрд євро за аналогічний період минулого року. Зіставні продажі (LfL) знизилися на 3,3%, повідомляється в прес-релізі компанії. Аналітики в середньому оцінювали виторг в 5,59 млрд євро, згідно з наданим компанією консенсус-прогнозу. Котирування акцій Danone в ході торгів у вівторок знижуються. Капіталізація компанії з початку поточного року підвищилася більш ніж на 11%, в той час як фондовий індекс CAC 40 піднявся на 13%.

Показники знизилися і виявилися трохи слабші прогнозів, оскільки пандемія COVID-19 продовжує чинити негативний вплив на його діяльність. Проте компанія підтвердила прогноз на весь поточний рік.

"Ми як і раніше очікуємо повернення до зростання зіставних продажів у другому кварталі, а також підвищення виручки в другому півріччі 2021 року", - заявили головні виконавчі директори Danone Шейн Грант і Веронік Пенкьенаті-Бозетті.

LfL-виручка підрозділу з продажу питної води в минулому кварталі впала на 11,6%, спеціалізованого харчування - на 7,7%, в той час як продажі підрозділу з виробництва молочних продуктів і продуктів на рослинній основі виросли на 1,6%.

Котирування акцій Danone в ході торгів у вівторок знижуються. Капіталізація компанії з початку поточного року підвищилася більш ніж на 11%, в той час як фондовий індекс CAC 40 піднявся на 13%.

Danone займається виробництвом молочних продуктів, спеціалізованого харчування, питної води, які продаються більш ніж в 120 країнах. Штат компанії перевищує 100 тис. чоловік, що працюють в 55 державах.

20.04.2021

Поделитесь этой новостью: