Великобританія запровадила нові санкції проти Росії

Уряд Великобританії в четвер оголосив про введення проти Росії нових санкцій, що стосуються експорту товарів і технологій нафтопереробної та авіаційної галузей, а також використання в РФ фунта стерлінгів і банкнот ЄС, повідомляє SkyNews, з посиланням на повідомлення уряду Великобританії.

У переліку нових обмежень зокрема йдеться про заборону на експорт, постачання та доставку товарів та технологій, що стосуються хімічної та біологічної зброї, морської сфери та нафтопереробної галузі, а також експорту або використання в Росії авіаційного палива та паливних добавок.

Валютні обмеження передбачають заборону на експорт до Росії або для використання в Росії банкнот фунтів стерлінгів або валют ЄС, а також заборону на надання, постачання або доставку таких банкнот особам, пов'язаним з Росією.

Зазначається, що окремі обмеження поширюються також на непідконтрольні уряду України території.

Також Британія забороняє імпорт, придбання або доставку окремих товарів, що "приносять прибуток", що походять з Росії або відправляються з Росії.

РФ також буде заборонено надавати технічну допомогу, фінансові та брокерські послуги, пов'язані з імпортом чавуну та сталі.

23.06.2022

Поделитесь этой новостью: