В очікуванні переговорів євро і фунт піднялися

Євро і фунт стерлінгів на фондових ринках Азії в четвер почали торги з відміток вище колишніх напередодні призначених на 2 березня торгових переговорів між Великобританією і ЄС.

Пари EUR / USD і GBP / USD зросли на 0,3% і 0,2% відповідно о 01:45 ночі за східним часом (5:45 ранку за Гринвічем).

Незважаючи на сьогоднішні досягнення, трейдери побоюються, що недавня жорстка риторика з обох сторін буде ознакою того, що переговори навряд чи будуть проходити гладко.

Головний парламентер і міністр внутрішньої торгівлі ЄС Мішель Барньє заявив, що блок не погодиться на угоду «за всяку ціну», відкинувши ідею запропонувати Великобританії торговельну угоду в стилі канадсько-американської угоди про зону вільної торгівлі.

Індекс долара США, який відстежує рух «зеленої валюти» по відношенню до корзини інших шести валют, знизився на 0,1% до 98,832.

Повідомлення про те, що поширення коронавірусу по всьому світу продовжує набирати обертів, стали «переломними моментами» для долара.

У середу Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що вперше вірус став поширюватися за межами Китаю швидше, ніж в самій цій країні, де він зародився.

Пара USD / JPY втратила 0,3% до 110,04, так як японська ієна принесла невеликий попит на «безпечний притулок».

Пара AUD / USD виросла на 0,2% до 0,6550, в той час як пара NSD / USD незначно змінилася до рівня 0,6292.

27.02.2020

Поделитесь этой новостью: