Уолл-стріт закрилася зниженням на тлі побоювань про інфляцію

Основні фондові індекси Уолл-стріт завершили середу зниженням на тлі інфляційних побоювань та занепокоєння про ланцюжки поставок, викликані квартальними звітами рітейлерів. При цьому інвестори прогнозують, що Федеральна резервна система підвищить відсоткові ставки раніше, ніж очікується, щоб стримати зростання цін.

Роздрібна мережа Target Corp в середу підвищила прогноз річних продажів і звітувала про квартальні результати, що перевищили прогнози завдяки тому, що споживачі почали заздалегідь купувати подарунки до святкового сезону.

Проте акції Target впали на 4,7%, повторивши динаміку паперів Walmart, оскільки обидва рітейлери відзначили зниження прибутку в третьому кварталі через проблеми з ланцюжком поставок.

Акції інших роздрібних компаній, які ще не прозвітували за квартал, торгувалися нижче. Папери Macy's Inc та Kohls Corp впали на 4,5% та 3,1% відповідно, а Gap Inc та Urban Outfitters Inc – на 5,2% та 4,2%.

Індекс Dow також опинився під тиском паперів Visa Inc, які впали на 4,7% після того, як Amazon.com Inc повідомила, що припинить приймати до оплати картки, випущені оператором у Великобританії, через високі комісійні транзакції.

Хоча сильні дані про роздрібну торгівлю цього тижня показали, що зростання інфляції поки що не пригнічує економічне піднесення, інвестори побоюються, що подальше підвищення цін може зашкодити зростанню та підштовхнути Федеральну резервну систему до дострокового посилення політики.

"Інфляція знаходиться на 31-річному максимумі, а відсоткові ставки найнижчі за всю історію, тому ці речі просто не стикуються", - сказав Салем Абрахам з Abraham Fortress Fund.

Індекс Dow Jones Industrial Average впав до закриття на 0,58% - до 35.931,05 пункту, індекс S&P 500 - на 0,26% - до 4.688,67 пункту, Nasdaq Composite - на 0,33% - до 15.921,57 пункту.

18.11.2021

Поделитесь этой новостью: