У середу нафта подешевшала

У середу нафта знижується на ранкових торгах після того, як галузеві дані показали, що запаси нафти в США несподівано зросли минулого тижня, а президент США Дональд Трамп налякав ринки, пригрозивши не підписувати довгоочікуваний законопроект про заходи допомоги економіці.

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 1,52% до $49,32 за барель об 08:40 за Києвом, на WTI - на 1,49% до $ 46,32 за барель.

За даними Американського інституту нафти (API), запаси нафти в США виросли на 2,7 мільйона барелів до приблизно 497,7 мільйона за тиждень, що завершився 18 грудня, тоді як аналітики припускали, що вони знизяться на 3,2 мільйона барелів.

"Сиплячи сіль на рани нафтового ринку сьогодні, ціни на нафту знизилися після чергового збільшення запасів, дуже ведмежого по відношенню до прогнозу", - сказав Стівен Иннес з Axi.

Президент США Дональд Трамп у вівторок пригрозив не підписувати законопроект про допомогу в боротьбі з коронавірусом на суму $892 мільярда, сказавши, що в нього необхідно внести поправки, щоб збільшити суму стимулюючих виплат.

23.12.2020

Поделитесь этой новостью: