У середу на 2% зріс Nasdaq

У середу Nasdaq закрився зростанням на 2%, так як інвестори повернулися в технологічні акції і пішли з економічно чутливих секторів, зваживши прогрес в розробці вакцини від COVID-19, наслідки спалахів коронавірусу і терміни економічного відновлення.

Після різкого зниження протягом двох днів Nasdaq, в якому багато важать гіганти техсектора, отримав підтримку від паперів компаній, які виграють в умовах самоізоляції споживачів: акції Microsoft і Netflix Inc подорожчали більш ніж на 2%, Amazon.com Inc і Apple Inc - більш ніж на 3%.

Dow Jones Industrial Average знизився на 0,08% до 29.397,63, S&P 500 виріс на 0,77% до 3.572,66, а Nasdaq Composite додав 2,01% до 11.786,43.

Після оптимістичних новин про вакцину інвестори на два дня перекинулися в такі сектори, як промвиробництво, сировинні товари та енергетика. Але в середу учасники ринку стали купувати папери, що входять в індекс зростання S&P, і продавати недооцінені акції компаній з індексу, що включає банки і енергетику.

"Швидше за все, у нас будуть ці метання і ротація до весни, - сказав Шон Снайдер, керівник інвестиційної стратегії в Citi Personal Wealth Management. - Прибутки у цих технологічних компаній все ще дійсно сильні, і нас все ще чекає потенційний стрибок числа випадків COVID в зимові місяці з новими обмеженнями та локдаунами ".

12.11.2020

Поделитесь этой новостью: