У понеділок ціни на нафту виросли

У понеділок ціни на нафту виросли, відновивши втрати початку сесії, спровоковані побоюваннями щодо посилення тертя між Вашингтоном і Пекіном через новий законопроект про національну безпеку в Гонконзі.

Ф'ючерси на нафту марки Brent додали 0,3% до $ 35,22 за барель в 08:02 за Києвом. Ф'ючерси на американську легку нафту WTI подорожчали на 1,2% до $ 33,64 за барель. Обидва контракти виросли за останні чотири тижні, але за період з початку року знижуються приблизно на 45%.

Поліція Гонконгу застосувала сльозогінний газ і водомети в неділю, щоб розігнати тисячі людей, які протестують проти плану Пекіна ввести закон про національну безпеку.

Введення нового закону про національну безпеку в Гонконзі може спричинити за собою створення баз спецслужб КНР в світовому фінансовому центрі, що викликало побоювання з приводу прямого контролю міста китайською владою і перспективи нових протестів.

 Держсекретар США Майк Помпео в п'ятницю розкритикував Китай за розглянутий ним законопроект, назвавши його безпідставним і катастрофічним і сказавши, що закон може вплинути на особливий торговий режим з США.

25.05.2020

Поделитесь этой новостью: