У понеділок європейські акції знизилися

У понеділок європейські акції знизилися на тлі ознак прискорення зростання числа випадків коронавірусу в Німеччині, які налякали інвесторів, котрі сподівалися на швидке економічне відновлення.

Пан'європейський індекс STOXX 600 знизився на 0,2% до 11.41 за Києвом, при цьому падіння очолили туристичний, нафтогазовий і банківський сектори.

Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила в неділю про рекордне зростання числа випадків зараження коронавірусом світі. За 24 години було зафіксовано 183.020 нових випадків.

Коефіцієнт поширення COVID-19 в Німеччині підскочив до 2,88, що свідчить про те, що число заражень стало перевищувати рівень, необхідний для стримування хвороби в довгостроковій перспективі.

Акції Wirecard, яка втратила за попередній тиждень 72% капіталізації, впали ще на 38,03%, так як компанія повідомила, що 1,9 мільярда євро ($ 2,13 мільярда), нестачу яких на рахунках було виявлено аудитором EY, швидше за все, взагалі не існували, і відкликала свій прогноз прибутку.

Папери Lufthansa знизилися на 6,55% на тлі протистояння між найбільшим акціонером авіакомпанії і урядом Німеччини, які стосуються умов плану порятунку перевізника на 9 мільярдів євро.

22.06.2020

Поделитесь этой новостью: