У четвер фондові індекси Японії закрилися в мінусі

У четвер фондові індекси Японії закрилися в мінусі через побоювання з приводу різкого зростання випадків зараження коронавірусом в країні, що затьмарює надії на швидке відновлення економіки.

Індекс Nikkei знизився на 0,76% до 22.770,36 пункту, опустившись з п'ятимісячного піку, досягнутого напередодні. У той же час широкий індекс Topix зменшив 0,66% до 1.579,06 пункту.

Японські акції слабко почали сесію, оскільки інвестори фіксували прибуток, але потім падіння посилилося після того, як губернатор Токіо Юріко Коїке сказала, що число нових випадків коронавірусу може перевищити 280 в четвер.

У міру того, як число заражених коронавірусом продовжує збільшуватися в Японії і за кордоном, "інвестори відчувають сумніви в тому, чи станеться відновлення економіки в тому вигляді, в якому його чекає ринок", сказав старший ринковий стратег Daiwa Securities Судзі Хосоі.

Лідерами зниження стали фармацевтичний сектор, постачальники газу і електрики і телекомунікаційні та інформаційні компанії.

Тим часом акції Nissan Motor Co Ltd, ANA Holdings Inc і Furukawa Electric Co Ltd подорожчали на 6,07%, 5,15% і 4,87% відповідно.

16.07.2020

Поделитесь этой новостью: