У четвер європейські акції знову знизилися

У четвер європейські акції знову знизилися на тлі погіршення перспектив відновлення світової економіки, в той час як папери Lufthansa підскочили після того, як один з основних акціонерів погодився схвалити план порятунку компанії на 9 мільярдів євро.

Пан'європейський індекс STOXX 600 просів на 0,77% о 09:55 за Києвом, зниження очолили туристичний, банківський і нафтогазовий сектори.

Різке зростання числа випадків зараження коронавірусом усьому світі, перспективи відновлення боротьби між США і Європейським союзом в торгівлі і тривожний прогноз МВФ для світової економіки в цьому році підштовхнули STOXX 600 до мінімуму з 15 червня.

Акції Lufthansa зросли на 11,63% після того, як мільярдер Хайнц Херманн Тіле, що володіє 15,5% акцій авіаперевізника, сказав місцевій газеті, що схвалить угоду про порятунок.

Папери Bayer AG подорожчали на 0,54% після того, як компанія погодилася виплатити до $ 10,9 мільярдів для врегулювання справ в США, пов'язаних c звинуваченнями в тому, що вироблений компанією гербіцид Roundup може викликати рак.

25.06.2020

Поделитесь этой новостью: