У 3-му кварталі Berkshire знизила вкладення у низці фармацевтичних та фінансових компаній

Інвесткомпанія американського мільярдера Уоррена Баффета Berkshire Hathaway у третьому кварталі скоротила вкладення у кілька фармацевтичних та фінансових компаній. При цьому вона вперше купила акції виробника ліків Royalty Pharma на суму $475 млн і рітейлера Floor & Decor Holdings на $100 млн, йдеться у матеріалах, спрямованих до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США.

Крім того, Berkshire збільшила свій пакет акцій у Chevron Corp. після того, як у першому півріччі вона скорочувала інвестиції у цього нафтовиробника, зазначає MarketWatch.

При цьому інвесткомпанія продала папери фармвиробника Merck&Co. та виділеної з нього Organon & Co., а також скоротила інвестиції в Abbvie та Bristol Myers Squibb. Крім цього, було продано частину пакету Visa Inc., Mastercard Inc. та U.S. Bancorp.

Позиції Berkshire на акціях Apple Inc. та Bank of America Corp., які є її найбільшими інвестиціями, у минулому кварталі не змінилися.

Soros Fund Management, засновником якого є відомий інвестор та мільярдер Джордж Сорос, у липні-вересні збільшила свою частку в Hill-Rom Holdings Inc., MGM Growth Properties LLC, JPMorgan Chase & Co. та Goldman Sachs Group. При цьому фонд скоротив вкладення у IHS Markit, D.R. Horton Inc., QuantumScape Corp. та Otis Worldwide Corp.

Загальний обсяг інвестицій Soros Fund в американські акції знизився на $205 млн. порівняно з другим кварталом і склав $4,96 млрд.

Мільярдер Карл Айкан минулого кварталу купив акції Southwest Gas і продав папери Occidental Petroleum.

Хедж-фонд Pershing Square Capital Management, що належить мільярдеру Біллу Акману, в липні-вересні продав папери Agilent Technologies. При цьому він наростив вкладення в Chipotle Mexican Grill, Hilton Worldwide Holdings, Lowe's Cos., Domino's Pizza Inc. та Restaurant Brands International Inc.

16.11.2021

Поделитесь этой новостью: