Цінні папери Netflix подешевшали у вівторок

У вівторок акції Netflix Inc впали на позабіржових торгах в США, після звіту про уповільнення зростання числа нових передплатників в першому кварталі.

З січня по березень число передплатників Netflix збільшилася на 3,98 мільйона замість очікуваних аналітиками 6,25 мільйона.

Компанія прогнозує, що в другому кварталі зростання сповільниться ще сильніше і складе всього 1 мільйон нових передплатників. Аналітики очікували, що компанія дасть набагато вищий прогноз, 4,8 мільйона.

Роком раніше за цей же період на сервіси Netflix підписалися рекордні 15,8 мільйона чоловік - здебільшого через пандемію і пов'язаних з нею обмежень. Однак пандемія також ускладнила зйомку нових фільмів і серіалів, йдеться в повідомленні компанії.

Чистий прибуток Netflix в січні-березні зріс до $1,71 мільярда в порівнянні з $709 мільйонами за аналогічний період роком раніше. Прибуток за винятком деяких статей балансу склав $3,75 на акцію, випередивши прогноз аналітиків, що становив $ 2,97 на акцію.

Квартальна виручка підвищилася до $7,16 мільярда з $5,77 мільярда роком раніше і також виявилася вищою прогнозу в $7,13 мільярда.

Акції Netflix впали на 11% в ході позабіржовий сесії, в результаті чого капіталізація компанії знизилася на $25 мільярдів. За останній рік ринкова вартість відеосервісу збільшилася на 27%, тоді як індекс Nasdaq Composite за цей період підскочив на 63%.

Сервіс прогнозує, що приріст числа передплатників активізується в другому півріччі, коли Netflix випустить нові сезони серіалів "Відьмак", "Ти" і інших.

21.04.2021

Поделитесь этой новостью: