Цінні папери Європи виросли в середу

У середу Європейські акції зростають після позитивних квартальних звітів швейцарського постачальника предметів розкоші Richemont і виробника напівпровідникового устаткування ASML, в той час як інвестори очікують нових стимулів в США.

Пан'європейський індекс STOXX 600 виріс на 0,57% до 10.59 за Києвом.

Європейські біржі дзеркально відобразили пожвавлення на світових ринках, викликане коментарями Джанет Йеллен. Кандидат на пост глави Мінфіну США на слуханнях в Сенаті у вівторок закликала законодавців до рішучих дій щодо нових бюджетних стимулів.

Акції люксових брендів дали основному європейському індексу найбільший поштовх після того, як Richemont відзвітувала про зростання квартальних продажів на 5% завдяки суттєвому зростанню її ювелірних брендів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і на Близькому Сході.

Акції Richemont виросли майже на 4%, а папери конкурента Swatch Group - на 2,2%, в той час як акції британської Burberry подорожчали на 4,8% після квартального звіту компанії.

Папери німецької Hugo Boss виросли на 6,1% після того, як очолювана Майком Ешлі Frasers повідомила, що збільшила свою частку в компанії.

Акції ASML Holding NV подорожчали на 2,4%, оскільки продажі в четвертому кварталі виявилися кращими, ніж очікувалося, і компанія повідомила про велику кількість замовлень на 2021 рік.

Італійський FTSE MIB показував динаміку краще ринку після того, як прем'єр-міністр Джузеппе Конте у вівторок виграв голосування в сенаті, що дозволило йому залишитися на своєму посту.

20.01.2021

Поделитесь этой новостью: