Ціни на нафту знизилися в четвер

У четвер знизилися ціни на нафту після того, як провідні виробники попередили про ризик для відновлення попиту, якщо коронавірусна криза продовжиться, а скорочення запасів у США не дотягнула до прогнозів.

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 0,7% до $45,04 за барель до 9:41 за Києвом, на WTI - на 1% до $42,49 за барель.

Запаси нафти в США знизилися на 1,6 мільйона барелів за тиждень, що завершився 14 серпня, до 512,5 мільйона барелів, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA) в середу. Аналітики очікували скорочення на 2,7 мільйона барелів.

Попит на паливо знизився на 14% в річному численні за останні чотири тижні, показали дані EIA.

Світовий попит на нафту повинен відновитися до докризового рівня вже в четвертому кварталі, сказав в середу міністр енергетики Саудівської Аравії, закликавши партнерів Королівства по ОПЕК + дотримуватися угоди про скорочення видобутку.

"Позитивний результат зустрічі ОПЕК + став противагою даними EIA про те, що запаси нафти в США минулого тижня впали менше, (ніж) консенсус-прогноз", - сказав Автар Санду з Phillip Futures.

Проте в проекті заяви ОПЕК + йдеться, що друга тривала хвиля пандемії являє собою серйозний ризик для відновлення нафтового ринку.

20.08.2020

Поделитесь этой новостью: