Ціни на нафту знизилися через побоювання про попит

У п'ятницю на тлі зростаючої невизначеності щодо відновлення світового попиту ціни на нафту знизилися в міру зростання числа нових випадків COVID-19 в ряді країн, в той час як провідні виробники готуються пом'якшити скорочення видобутку.

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 0,21% до $ 43,28 за барель до 08:29 за Києвом, на WTI - зменшилися з 0,05% до $ 40,73 за барель.

"Не дивлячись на те, що ціни на нафту забуксували ... це не прелюдія до падіння", - сказав Джеффрі Хеллі, аналітик ринку OANDA, додавши, що обидва контракти торгуються в межах верхньої частини їх недавніх цінових рівнів.

США в четвер було зафіксовано понад 77.000 нових випадків зараження коронавірусом, оновивши добовий рекорд, в той час як кількість смертей зросла майже на 1.000, відповідно до підрахунків Рейтер.

Ф'ючерси на Brent і WTI знизилися на 1% в четвер після того, як днем ​​раніше ОПЕК і союзники, разом відомі як ОПЕК +, домовилися знизити обсяг рекордних скорочень видобутку в 9,7 мільйона барелів на добу на 2 мільйони барелів на добу починаючи з серпня .

Аналітики очікують, що ринок залишиться в діапазоні $ 40-45 за барель, враховуючи очікування про деяке зростання видобутку в США і невизначеність щодо попиту на паливо через ймовірність нових карантинних заходів.

17.07.2020

Поделитесь этой новостью: