Ціни на нафту знижуються у вівторок

У вівторок третю сесію поспіль, нафта, через побоювання з приводу зростання запасів у США і попиту з боку таких країн, як Німеччина і Франція, які припинили вакцинацію проти COVID-19 однієї з вакцин - дешевшає.

Ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 0,83% до $68,31 за барель об 08:02 за Києвом, марки WTI - на 0,89% до $64,81 за барель.

Німеччина, Франція та Італія планують призупинити використання вакцини AstraZeneca від COVID-19 після повідомлень про можливі серйозні побічні ефекти. Тим часом Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що зв'язок між вакцинами і погіршенням стану вакцинованих поки не встановлена.

Запаси палива в Сполучених Штатах також ростуть через аномальні морози в минулому місяці, в результаті яких припинилася переробка нафти, а для повного повернення до колишніх обсягів потрібно якийсь час.

"Запаси нафти значно збільшились за останні тижні в результаті перебоїв в роботі американських НПЗ, що призвело до зростання запасів нафти наблизилися до 500 мільйонів барелів", - йдеться в клієнтській записці ING Economics.

Американський інститут нафти (API) опублікує власні дані про запаси палива в США пізніше у вівторок, офіційні дані Управління енергетичної інформації (EIA) будуть оприлюднені в середу.

16.03.2021

Поделитесь этой новостью: